jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

23 września 2011, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

tutaj link do poradnika poradnik

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2011, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: MarekJ napisał: Drewno jest dobre na drewniaki:) Jeśli ktoś szuka dobrych
i bezproblemowych okien to radzę wybrać okna
drewniano-aluminiowe lub dobrej firmy pvc oraz okna
aluminiowe Te ostatnie są mało popularne w naszym kraju
jednak są całkowicie bez wad są ciche szczelne nie
odkształcają sie i teraz dzięki ciepłemu aluminium biją
okna drewniane Uf dla ramy jest lepszy niż w drewnie .


Zwiedzałam Dom Modelowy Jankach, który jest reklamowany jako energooszczędny - ma na przykład rekuperator i - żeby było szczelnie są zamontowane okna z pcv - przemówiło to do mnie :).
Ciekawe czy okna drewniane też mogą być tak szczelne i ciepłe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2012, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

jednak to jest spory kłopot, co wybrać, czy drewniane, czy plastikowe, jednak to nie jest takie proste, jeszcze jakiś czas temu drewniane były wskazywane jako te o lepszej jakości, ale jak zaczęłam czytać na stronie firmy Wimarol o rozwiązaniach, jakie oni stosują sama nie wiem, które lepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2012, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

mam podobne zdanie, że nie koniecznie okna PCV odchodzą do lamusa. Jakiś czas temu było tak, że okna PCV uważane były za gorszej jakości, ale teraz jednak producenci starają się o to, żeby i te spełniały wszystkie nasze oczekiwania. Można dużo poczytać o takich rozwiązaniach na stronie oknawimarol.pl. Śmiało mogę powiedzieć, że takie okna są solidne i bardzo dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2012, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o sam materiał na okna,to oczywiście moim faworytem są drewniane. Uważam,ze są lepszej jakości i ładnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2013, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: montarzysta napisał: pamietajcie tylko,ze dobre okno drewniane jest 2x drorzsze
od pvc.
Użytkownik Gość: montarzysta napisał: pamietajcie tylko,ze dobre okno drewniane jest 2x drorzsze
od pvc.


Nie jest łatwo załapać, o co chodzi ze słowem "drorzsze" :) Wylgąda bardzo ekstrawagancko. Ze swojej strony polecam artykuł na ten temat http://www.favore.pl/forum/remonty-budowa-wne trza-i-ogrody/okna-drewniane-czy-pcv,627,2.html#last_post, bardziej zaawansowane spojrzenie na problem...

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chwalę sobie okna PCV. Ostatnio nawet wymieniałem okna i muszę pochwalić rady z tej strony. Wszystko profesjonalnie wytłumaczone.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2013, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli kupować okna to tylko drewniane, według mnie najlepsze okna ma firma Sokółka, kupiłem od nich okna jakoś dwa lata temu i ani się nie wypaczyły ani nic, jestem zadowolony, bo jakość mają faktycznie bardzo dobrą

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2013, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś szuka na terenie Mazowsza (okolic warszawy) bardzo dobrych okien oraz jeżeli komuś zależy na ciepłym domu to zapraszam na stronę http://www.innowacyjneokna.pl

Oraz zachęcam do zapoznania się z aktualna promocją gdzie do okien energooszczędnych(pasywnych) ciepły montaż jest gratis.
http://www.innowacyjneokna.pl/aktualnosci/102-promocja-na-ok na-energooszcz edne.html

Polecam:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2013, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś szuka na terenie Mazowsza (okolic warszawy) bardzo dobrych okien oraz jeżeli komuś zależy na ciepłym domu to zapraszam na stronę http://www.innowacyjneokna.pl

Oraz zachęcam do zapoznania się z aktualna promocją gdzie do okien energooszczędnych(pasywnych) ciepły montaż jest gratis.
[url]http://www.innowacyjneokna.pl/aktualnosci/102-promocja- na-okna-energooszcz edne.html

Polecam:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 376 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 86

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >