jakie rusztowanie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

1 lutego 2012, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy do jakiego zastosowania potrzebne jest rusztowanie, warto przed zakupem odpowiedzieć sobie na takie pytanie. Trwałość rusztowania bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo pracy na wysokościach, a trwałość to specyfikacja produktu, którą nie jest łatwo otrzymać od sprzedawców w Polsce.
Poszukując jakiś czas temu rusztowania przejezdnego aluminiowego skierowany zostałem przez znajomego do małej firmy, która mocno zaskoczyła mnie profesjonalizmem obsługi-oprócz rusztowania 3400 Altrex kupiłem jeszcze drabinę 3x12 Challenger. Ta firma to partner Altrex w Polsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2012, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się z hebel88 - Aluminiowe rusztowania zdecydowanie poprawiają mobilność i przyśpieszają pracę. Znalazłem ostatnio fajną ofertę i się chyba zdecyduję, bo jest ograniczona czasowo: http://gbgroup.com.pl/promocje/c,29420,1

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2012, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także mam bardzo pozytywne zdanie na temat aluminiowych rusztowań,jak najbardziej warto. Poza tym są lekkie,więc jeżeli często je przenosisz to tym bardziej się sprawdzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2012, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam od wielu lat z rusztowań firmy DELTA Rusztowania ( www.delta-bud.pl ). Mają rusztowania praktycznie każdego systemu. Ja korzystam właśnie z aluminiowych, ponieważ potrzebuję sprzętu lekkiego i łatwego do przerzucenia przy moich pracach konserwatorskich. Z tego co obiło mi się o uszy - mają całkiem dobry sprzęt - więc ich jakość jest chyba dobra (bynajmniej już kilka lat utrzymują się na rynku, więc...).
Generalnie ja polecam aluminium w każdej postaci - wygoda pracy jest mega duża. Np. mam też przejezdne wykonane na ramach aluminiowych - zupełnie inna bajka.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2012, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

proszę zapoznać się z ofertą naszej firmy.

Rusztowania są produkcji POLSKIEJ posiadaja certyfikat bezpieczeństwa B!

jesteśmy liderem sprzedaży rusztowań w Polsce i jednym z liderów w europie. Nasze rusztowania docierają do najdalszych zakątków świata jak Australia czy Nowa Zelandia. Nasi klienci docieniaja jakość produktu i przystępną cenę.

Na wszystkie pytania chetnie odpowiemy.

Mail: r.wrobel@dimn.pl lub telefon 22 378-33-15

web: www.dimn.pl
facebook: www.facebook.com/DIMN.RUSZTOWANIA

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2012, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam że rusztowanie warszawskie jest najbardziej uniwersalne, najtańsze no i najłatwiejsze jeśli chodzi o przyszłą jego rozbudowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2012, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra oferta rusztowań i szalunków jest na http://www.rusztowanie.biz/.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2013, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj w Google, wystarczy wpisać rusztowania i masz np. www.rusztowanie.net.pl, opis wszystkich typów, także Warszawskich a koło opisu firmy. Proste.

Ten post był edytowany przez devil251 dnia: 13 kwietnia 2013, 14:26
Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.

Jeśli interesuje Was zakup rusztowań, proszę o kontakt pod numerem telefonu: 508-759-759.

Firma SIGMA Rusztowania produkuje rusztowania dopasowane wymiarowo do większości systemów w Europie. Każdy rodzaj ramy, podestu, poręczy etc.

Dostawa na terenie kraju odbywa się ekspresowo, nawet do 8 godzin od zamówienia. Na terenie UE do 2 dni roboczych.

Każda ilość - NAJLEPSZA JAKOŚĆ RUSZTOWAŃ W EUROPIE !

SIGMA RUSZTOWANIA

TEL. 508-759-759

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2013, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej polecam rusztowania aluminiowe-przejezdne.Jest to wygodny i solidny temat. Tylko przy zakupie trzeba patrzeć na różne aspekty.Po pierwsze jeżeli planujemy pracę na większej budowie to warto sprawdzić czy rusztowanie posiada atest itp.(rusztowania warszawskie go nie posiadają i na większą budowę już z tym sprzętem nas nie wpuszczą). Są rusztowania i RUSZTOWANIA.Jedne są z grubych rur na automatyczne zapięcia, drugie są z cienkich i skręcane na blaszki, śrubki itp.(ogólnie straszna kicha).Jeżeli jesteśmy już przy automatycznych zapięciach warto sprawdzić czy są one w pełni automatyczne(są też rzekomo automatyczne, które aby zapiąć trzeba mocno uderzać młotkiem). Z własnego doświadczenia mogę polecić rusztowania ALTREX. W polsce są mało znane ale jeżeli chodzi o jakość i szybkość montażu to nie mają sobie równych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >