jakie grzejniki

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

10 sierpnia 2011, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Vincent_Vega napisał: no tak, ale jak nie masz jeszcze grzejników, to grzalek nie
zamontujesz;)...koszty są różne w zależności od tego,
jakie funkcje sobie wybierzesz: od 150 do 400 zł. Poczyatj
sobie o nich na stronie terma technologie, bo tam mają
najlepiej opisane wszystko, a potem pozostanie Ci już tylko
rozejrzenie się za odpowiednimi grzejnikami i grzałkami
ewentualnie;)


przejrzalam strone terma technologie, grzejniki mega designerskie, nie wiem czy beda pasowaly do jakiejs tam ogolnej mojej wizji jak ma wygladac dom, ale mysle ze cos sobie moze jednak wybiore, podobaja mi sie zwlaszcza te chromowane, wygladaja bardzo nowoczesnie, musze zapoznac sie jeszcze z informacjami o tych grzalkach czy mi sie to bedzie oplacalo w ogole :) ale dzieki za info, z pewnoscia mi sie przydadza rady, bo ja jestem zielona jesli chodzi o te sprawy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim muszą wspópracować z solarami chodz nie wiem czy to dość ważne ??!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ale co masz na mysli z tymi solarami?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2011, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak pamiętaj, że z chromowanymi to tak jest, że troszkę słabiej grzeją, w sensie, ze masz jakiś model grzejnika i jego wersja w chromie bedzie troche mniej wydajna niz wersja tego samego grzejnika pomalowanego farbą proszkową

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2011, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

a czym jest to spowodowane? szkoda bo naprawde mi sie spodobaly, sa eleganckie, ladnie by pasowaly do takiego surowego wnetrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2011, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Tym, że chrom gorzej przewodzi ciepło...

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem, mi się w ogóle chromowane nie podobają, na szczescie kolor zalezy od konsumenta i może wybierac spośród sporej ilości

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

tych kolorów jest na prawdę sporo, więc powinnaś coś wybrać;)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

a mi sie wlasnie chromowane podobaja najbardziej, widzialam u nich na stronie w wizualizacjach jak pieknie sie chromowane komponuja z surowym wystrojem np lazienek :) tylko szkoda ze 'gorzej przewodza cieplo' bo bylabym sklonna sie na nie zdecydowac :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz, jezeli łazienka jest mała, czy tam inne pomieszczenie, które grzejnik ma ogrzewać, to nie ma co rezygnowac z chromu, jesli Ci się podoba, ta różnica w oddawaniu ciepła nie jest aż taka wielka

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 360 Grupa: Robimy inst... Uważam że świetnym, nowoczesnym rozwiązaniem jest pompa ciepła głębinowa . Jest to inwestycja, która pozwala na wykorzystanie naturalnego źródła ciepła, jakim j...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 793 Grupa: Robimy inst... Panele na podczerwień też są godne polecenia, a ogrzewanie to nie wypada drogo bo ogrzanie domu 100m2 wynosi miesięcznie około 500 zł. W domu ciepło i przytulni...
  • Rekuperatory, ogrzewanie Małopolska Liczba postów: 3 Grupa: Robimy inst... Wszystko w jednym ma firma https://rekuperatory-ask.pl/, która działa na bardzo dużym obszarze - na stronie masz podane rejony. Pytaj o Daniela Kwiatkowskiego -...
  • zawory Liczba postów: 75 Grupa: Robimy inst... Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale myślę, że możesz zainteresować się ofertą firmy www.vero-stg.pl. Ja zamówiłem stamtąd zawory grzejnikowe, armaturę przep...
  • armatura przemysł. Liczba postów: 202 Grupa: Robimy inst... Od wielu lat prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu in...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19384 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >