jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 59 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

9 marca 2015, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

tak jak wspomniałeś - temat mocno się rozwija. jeżeli miałbym kogoś polecać do realizacji to vikersonn - działają na terenie całej Polski. dodatkowo w warmińsko-mazurskim nadal można załapać się na dofinansowanie - PROSUMENT obsługuje WFOŚiGW

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2015, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w swoim domu – 100 metrów, ocieplony styropianem 10cm, okna PCV – ogrzewanie gazowe + kominek. Kominek służy jedynie dogrzewaniu się i pełni funkcję dekoracyjną. Co do ogrzewania gazowego to robiła mi firma hydrobud z elbląga. Mam kocioł z zamkniętą komorą spalania Termet, 24 KW. Do tego jest zamontowany termostat. Ogrzewanie w pełni spełnia moje oczekiwania – nie zdecydowałem się na dodatkowe, np. węglowe – bo jest z tym sporo zachodu i w zasadzie koszty są dość spore.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2015, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolenniczką ogrzewania na paliwo stałe. Jest to rozwiązanie wygodne, oszczędne i do tego nie zajmuje pomieszczenia dużo jak piec węglowy. Dużo na ten temat można poczytać na: http://elektro-sanit.pl/page/62/piece-co a dodatkowo poradzić się fachowców. Ogólnie mówiąc nawet są ekologiczne, a ja jestem za dbaniem o przyrodę i jej otoczeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik sylwia4012 napisał: Ja jestem zwolenniczką ogrzewania na paliwo stałe. Jest to
rozwiązanie wygodne, oszczędne i do tego nie zajmuje
pomieszczenia dużo jak piec węglowy. Dużo na ten temat
można poczytać na: http://elektro-sanit.pl/page/62/piece-co< br /> a dodatkowo poradzić się fachowców. Ogólnie mówiąc
nawet są ekologiczne, a ja jestem za dbaniem o przyrodę i
jej otoczeniem.


Od kiedy ogrzewania na paliwo stałe są ekologiczne?

Wszędzie walczy się ze spalaniem węgla do ogrzewania, gdyż jest on źródłem zanieczyszczeń środowiska naturalnego. Ładna mi to ekologia...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kontakt ze specjalistą, ponieważ trudno doradzać tylko i wyłącznie przez internet, bez znajomości rzeczywistych warunków technicznych w Pana domu. Jeżeli mogę jeszcze w czymś pomóc - zapraszam.

Pozdrawiam,
Konsultant marki Burderus

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

do montażu pompy polecam firmę www.ziso.net.pl . mi jakis czas temu montowali urządzenie i zrobili to szybko i solidnie. Bo do tej pory nie mam zadnych problemu z ta pompą.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ja sie coraz bardziej skłaniam ku ogrzewaniu gazowemu od http://www.gal-gaz.pl/zastosowanie-gazu-plynn ego.html . Ktos moze juz korzysta z tego?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno dobrą inwestycją byłby piec z regulatorem ciągu: ECO II z MetalTeres bardzo dobre jakościowo piece, wysoka sprawność, łatwo się później czyści taki piec, u moich rodziców jest taki piec i są bardzo zadowoleni
szczegóły można doczytać na ich stronce metalteres.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie, ale czyścić to go trzeba, a do tego jak posiadają go osoby starszę to sprawa jest dość upierdliwa i czasem ciężka. w dzisiejszych czasach spokojnie można zainwestować w coś, co stałej obsługi nie potrzebuje - pompa ciepła

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 05:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio w malym pomieszczeniu korzystałem z nagrzewnicy powietrza od firmy www.herz-polska.pl i naprawde genialnie się sprawoala

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 59 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 239 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....
  • Piec kaflowy Liczba postów: 35 Grupa: Robimy inst... Czy są tutaj osoby, które prowadzą własny punkt gastronomiczny? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego pieca chlebowego lub pieca do pizzy, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >