jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

25 lutego 2010, 00:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Speper jest polecać samego siebie :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2010, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

JA POLECAM OKNA PLASTIKOWE ,SĄ ŁATWE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI.W OKNACH ZAMONTOWAŁAM SOBIE NAWIEWNIKI AUTOMATYCZNE,KTÓRE SIĘ SAME ZAŁĄCZAJĄ I O ŻADNEJ WILGOCI NIE MA MOWY.OKNA MONTOWAŁAM 8 LAT TEMU I NADAL SĄ BIAŁE I BEZ AWARYJNE!!! POLECAM FIRMĘ Z REDY-PRODUCENT (NIEMIECKI PROFIL SCHUCO).
Więcej informacji wyślę na e-mail

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2010, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja znam firmę która nawiewniki daje w cenie okna :P

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2010, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta a cóż to za firma ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2011, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość napisał:
Użytkownik BT napisał: -----------Ja proponuję zobaczyć okna firmy Pozbud S.A.a zwłaszcza ich nowy produkt typu EXTERM o profilu 88mm z trzemaszybami w standardzie o wsp U=0.4 i 7 letnią gwarancją na lakier+osłoną aluminiową .-----------widziałem te okna nic ciekawego , polecam URZĘDOWSKI !!!!!

mówisz o tej firmie ??
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/poznan/poznan-na-gwiazd ke-bubel-za-23-miliony-zlotych,1,4090259,wiadomosc.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2011, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

drewniane czy plastikowe? To zależy oczywiście od naszych możliwości finansowych i od naszego poczucia estetyki. Celowo nie wspominam o na przykład koronnym argumencie typu wilgoć bo można jej się pozbyć. Natomiast okna drewniane są po prostu ładniejsze i mają swój styl i klimat.


Kolektory słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2011, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz mieć je długo to proponuje pcv.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2011, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

też warto się zapoznać
http://www.oknonet.pl/okna/typy_okien/news,15 920.html

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2011, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobny wątek znalazłem na Favore.pl Coś ludzie mają dylemat drewno czy plastik.

http://www.favore.pl/forum/remonty-budowa-wne trza-i-ogrody/okna-drewniane-czy-pcv,627,0.html

Ja bym wziął jednak plastik, bo te okna są teraz naprawdę dobre. Nie żółkną i trzymają ciepło. Nie wspomnę, że pochłaniają dźwięk z ulicy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2011, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja skłaniałabym się do zakupu okien z PCV. Mam już takie i jestem z nich bardzo zadowolona. Oczywiście cena jest dużo atrakcyjniejsza, ale także są zdecydowanie bardziej trwałe niż drewniane. No i łatwe w konserwacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 376 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 87

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >