jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

28 marca 2011, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się zastanawiam, czy wybrać plastikowe czy drewniane. Myślałam o drewnianych, bo według mnie są ładniejsze, ale znajomy budowlaniec mi odradza. PCV są jednak trwalsze, no i tańsze…..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2011, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli budżet Ci na to pozwala to zdecyduj się na okna drewniane. Okna z PCV odchodzą do lamusa. Na świecie odchodzi się już dawno od PCV.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2011, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kasia32 napisał:
Też się zastanawiam, czy wybrać plastikowe czy drewniane.
Myślałam o drewnianych, bo według mnie są ładniejsze,
ale znajomy budowlaniec mi odradza. PCV są jednak trwalsze,
no i tańsze…..



Nie sądzę, żeby okna PCW odchodziły do lamusa. Na rynku jest całe mnóstwo firm produkujących okna z PCW i mnóstwo sklepów, które albo prowadzą działalność indywidualnie albo pod szyldem sieci takiej jak np. Polskie Okna. Gdyby plastiki odchodziły do lamusa, takie firmy i sklepy by upadały. Nie każdego stać na okna z drewna które za 10 lat trzeba będzie wymieniać.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

remonty Wybierz drewniane, z dobrej firmy.Zobacz archiwalne numery Budujemy Dom, o oknach było sporo.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko uważaj
http://www.otoziebice.pl/news.php?id=63708

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2011, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam okna drewniane. Swoje wybrałem z katalogu Pol-Skone. Myślę, że są o wiele solidniejsze niż PVC, a cena nie była wygórowana, konserwacja wymaga ściereczki i odpowiedniego środka i to wszystko - służą wiele lat i wyglądają pięknie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2011, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno jest dobre na drewniaki:) Jeśli ktoś szuka dobrych i bezproblemowych okien to radzę wybrać okna drewniano-aluminiowe lub dobrej firmy pvc oraz okna aluminiowe Te ostatnie są mało popularne w naszym kraju jednak są całkowicie bez wad są ciche szczelne nie odkształcają sie i teraz dzięki ciepłemu aluminium biją okna drewniane Uf dla ramy jest lepszy niż w drewnie .

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2011, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna drewniano-aluminiowe oraz aluminiowe z ciepłego alu to przyszłość solidnej stolarki Tak czy siak od tego nie da się uciec podobnie jak od napędów hybrydowych czy energii jądrowej .A to z prostego powodu są niebywale ciepłe ,bezobsługowe nie wypaczają się i zawsze wyglądają jak nowe Dzięki tym zaletom licząc stosunek korzyści do ceny są naprawdę ekonomicznie najbardziej uzasadnionym wyborem .

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2011, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad



standardowy profil z pakietem jednokomorowym i poszerzony z pakietem dwukomorowym

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2011, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam poradnik okienny na stronie drutexu, co do oferty to już kwestaia ceny (patrz jakość), jdnakże wybór materiału to kluczowa sprawa (tam jest wszystko opisane. drutex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 376 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 106

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >