jakie osłony do okien dachowych?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

25 czerwca 2009, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
jakie osłony byście mi proponowali do okien dachowych? jakiej firmy? jaka przypuszczalna cena?
pzdr

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2009, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

to zależy o jakie osłony Ci chodzi. Czy rolety zewnętrzne, wewnętrzne,zaciemniające, plisowane,standardowe, rolety z funkcją żaluzji, żaluzje wewnętrzne, markizy. Proponuję Velux, szeroki wybór, dobra jakość :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2010, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

mam właśnie problem, bo chcę założyć rolety do niemal poziomego okna dachowego - mam studio fotograficzne i potrzebuję czasem całkiem zaciemnić dzienne światło. Chciałbym aby były rozwijane, ale takie na poziomo będą zwisać - jak sobie poradzić ?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2010, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik doppler napisał: mam właśnie problem, bo chcę założyć rolety do niemal poziomego okna dachowego - mam studio fotograficzne i potrzebuję czasem całkiem zaciemnić dzienne światło. Chciałbym aby były rozwijane, ale takie na poziomo będą zwisać - jak sobie poradzić ?

jezeli do wewnatrz, to poszukaj rolet w prowadnicach ( nie bedzie zwisac, tylko musi byc caly material w prowadnicy, a nie tylko koncowka rolety)... sa takie calkowicie zaciemniajace ... cytat z internetu "Przy użyciu prowadnic i odpowiednich tkanin daje możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń" ... sa tez z folia alu odbijajaca cieplo sloneczne ... wujek google Twoim przyjacielem :wink:

a zewnetrzne, to kazdy zna :twisted:

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2010, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz także założyć żaluzje do okien dachowych. Jest to rozwiązanie całkiem estetyczne. Jeżeli zdecydujesz się na żaluzje wewnętrzne, możesz dobrać bez problemu kolorystykę do wnętrza, po za tym są łatwiejsze w utrzymaniu niż płócienne rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2010, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba zwrócić uwage na rodzaj materiału - podgumowany daje 100% zaciemnienia, prowadnice to w oknach dachowych standard (materiał nie "zwisa", nie ma szpar przez które przechodzić będzie światło). Rolety zdecydowanie lepsze do ciemni niż żaluzje. Jeśli zalezż Ci na cenie, nie wybieraj firmowych salonów - to nie prawda, że do okien np. Velux pasują tylko rolety tej samej firmy. Można zrobić na zamówienie idealnie pasującą roletę do każdego typu okna. I na pewno będzie taniej! ;)
Pozdrawiam!
www.rolety-decora.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2011, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam szukam jakieś ciekawej formy ozdobienia okien. Ciekawie wyglądają: [URL=http://rol-mat.com/]plisy[/URL] zależy mi ostro na czasie.
Wie ktoś gdzie można tanio w Polsce kupić w miare tanio znacie jakiś dobry sklep ???

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 882 Grupa: Montujemy o... Jeżeli planujecie wymianę okien, warto odwiedzić stronę Domega. Mają spory wybór, a ekipa jest bardzo pomocna. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >