jakiej firmy materiały budowlane

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

29 kwietnia 2013, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Ehak ma naprawdę świetne produkty takie jak liny stalowe etc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2013, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś jest zainteresowany farbami, lakierami czy gipsami itp to wejdźcie na tą stronkę Serdecznie polecam!! Sam malowałem farbami tej firmy i szczerze mówiąc nie malowałem jeszcze lepszymi od tych!! Dobrze się rozprowadza i doskonale pokrywa nawet ciemne odcienie! Godne polecenia!! Oceniam 10/10 :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2013, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o bloczki to BK jest mocno promowany od Ytonga, jednak ja na swoje potrzeby porównałem także innych producentów i myślę, że postawię na Termalicę bo bloczki mają lepsze wskaźniki dotyczące izolacyjnośi cieplnej niż Ytong, a np taka Termalica 400 gr 40cm wychodzi za 18,10 zł/szt (porównywalny Y Energo jest za 19 zł/szt) tyle że bloczki są o 25% wyższe niż Ytong więc na całej ścianie wyjdzie duża oszczędność.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2013, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

firm jest od groma i trudno polecić produkty jednej firmy, możesz po prostu udać się na targi np. Warsaw Build (rejestracja jest darmowa: http://targibranzybudowlanej.pl/zwiedzajacy/r ejestracja-on-line/) i tam zapoznać się z produktami firm, przy okazji nie zaszkodzi popytać się fachowców, którzy tam będą

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy oczywiście o jakich produktach mówimy, bo każdy materiał ma swoich zdecydowanych liderów... Ytong mocno siedzi w bloczkach, a Porotherm w ceramice. Te firmy raczej sobie nie wchodzą w paradę - no chyba, że na poziomie wyboru pomiędzy technologią budowy :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2013, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: gregor1982 napisał: To zależy oczywiście o jakich produktach mówimy, bo
każdy materiał ma swoich zdecydowanych liderów... Ytong
mocno siedzi w bloczkach, a Porotherm w ceramice. Te firmy
raczej sobie nie wchodzą w paradę - no chyba, że na
poziomie wyboru pomiędzy technologią budowy :D


Masz rację, swojego czasu bk i Ytong to były synonimy.
Jednak konkurencja bardzo szybko dogoniła lidera, który moim zdaniem teraz jedzie na opinii sprzed lat. Np zgodnie z tym co napisał IamLW to rodzima Termalica wypada lepiej. Bloczki mają lepsze parametry jeżeli mowa o zatrzymaniu ciepła w budynku - a to jest główny powód dla którego ktoś się decyduje na bk, zatem jeżeli mam kupic Ytong tylko z powodu, że jest Ytongiem to jednak wole bloczki o lepszych parametrach, które dodatkowo pozwola mi zaoszczędzić na robociźnie przez wiekszy wymiar bloczka.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2013, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukacie materiałów budowlanych dla profesjonalistów to polecam sklep.megachemie.com. Ceny do negocjacji i obsługa całkiem miła.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2013, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również kupuje w ehak24.pl mają bardzo dobre liny stalowe i zawiesia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2013, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajrzyj na pobudowlane.pl gdzie mozna tanio kupic nadwyzki materialow budowlanych, ktore pozostaly innym po budowie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2014, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

EHak24.pl zdecydowanie najlepszy sklep tego typu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >