kolektory vs fotowoltaika

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

18 sierpnia 2022, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Olexeiba Exibiyh awl.jvpb.budnet.pl.axa.uf http://slkjfdf.net/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2022, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, ze jest nadal opłacalna. Nawet po zmianach przepisów. Bo to nadal jest jakaś korzyść dla naszego portfela. Może inaczej liczona, może nie tak wysoka, jak kiedyś ale zawsze. I tak potrzebujemy prąd i tak. Od tego odwrotu nie ma. Wiec jak możemy go sobie jakoś równoważyć i w pewnym zakresie produkować, to czemu nie. Co do zaufania i doświadczenia, to ja bym tez polecił https://hymon.pl/#. Na pewno jedna z większych na rynku. Z dużym bagażem doświadczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2022, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że po podwyżkach prądu i gazu zainteresowanie fotowoltaiką będzie jeszcze większe .
Polecam zapoznać się z artykułem https://www.awangarda.biz.pl/fotowoltaika/

Ten post był edytowany przez kasiakowa06 dnia: 8 września 2022, 10:31
Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2022, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotowoltaika chyba się już nie bardzo opłaca?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2022, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=jacquelyn.fisher]Fotowoltaika chyba się już nie bardzo opłaca?

Ale czemu? Zawsze to jakiś sposób na obniżenie rachunków. To inwestycja. Moim zdaniem nawet jak przepisy się zmieniły i dotacje są jakieś dziwne teraz, to i tak warto. Korzystać się będzie przez wiele lat, a jak widać prąd tylko rośnie. A im droższy, tym ta korzyść większa. Oczywiście jak dobrze zrobiony projekt, dobrze wykonana instalacja. Bo różnie to na rynku wychodzi jeszcze. Szczególnie przy małych firmach. Moim zdaniem lepiej brać z tych większych, co nie znikną nagle. Hymon to taki największy gracz na rynku, nawet w jakis latach oddawał najwięcej instalacji w kraju. Nie wiem jak to wygląda za rok 2021.

Ten post był edytowany przez scesny dnia: 6 października 2022, 14:10
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2022, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Też o fotowoltaicę myślę i polecam takie rozwiązanie ale firmy i której piszesz nie kojarzę. U mnie w okolicy firma Polenergia Fotowoltaika jest rekomendowana. Polecam Ci bliżej zapoznać się z ich aktualną ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2022, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

fotowoltaika? co za bezsens. ta technologia nie jest warta nawet 100 dolarów. ma dużo minusów, spłonął dom mojej sąsiadki.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2023, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marcin77 napisał: fotowoltaika? co za bezsens. ta technologia nie jest warta
nawet 100 dolarów. ma dużo minusów, spłonął dom mojej
sąsiadki.


Jak się źle podłączy i nie stosuje żadnych norm bezpieczeństwa to może się tak skończyć. Ja mam fotowoltaikę i chwalę. Rachunki niskie i o to chodzi.
Nie ma wyjścia już od fotowoltaiki, kto nie zainwestuje ten straci.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2023, 01:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja instalacja fotowoltaiczna na dachu praktycznie nie wymaga żadnego serwisu. Wszystkie formalności związane z finansowaniem i montażem załatwiłem za pośrednictwem firmy Elektrośloneczni https://www.voltes.pl/, która miała imponujące realizacje w mojej okolicy. Zainspirowany ich osiągnięciami, postanowiłem również skorzystać z tej technologii. Wielu ludzi, którzy są świadomi aspektów ekonomicznych, decyduje się na wykorzystanie OZE, ponieważ nie widzą innej alternatywy ze względu na zaniedbania polityczne w sektorze energetycznym.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2023, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolektory słoneczne założysz przez https://www.helios-myslenice.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne i dołączysz od razu do programu Czyste Powietrze. Na ich stronie znajdziesz poradnik, w jaki sposób dopasować instalację fotowoltaiczną i inne technologie, w tym pompy ciepła, kotłownie gazowe. Sporo wskazówek odnosi się też do instalacji wodno – kanalizacyjnych, generalnie sanitarnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 23 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Projektowanie wnętrz Liczba postów: 26 Grupa: Ekspert kol... Tworząc rozbudowane projekty to zdecydowanie ZwCAD 2024 jest bez wątpienia narzędziem, które może znacząco ułatwić pracę w branży budowlanej. Jednak wybór odpow...
  • Urządzanie mieszkania Liczba postów: 26 Grupa: Ekspert kol... Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tut...
  • audytor wewnętrzny iso 9001 szkolenie Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert kol... Witam, chętnie poczytam wszystkie informacje na temat audytor wewnętrzny iso 9001 szkolenie . Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat miłoby mi było gdyby się....
  • Znacie? Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert kol... Hej, co myślicie o fotowoltaice? Mnie przekonuje jej pozytywny wpływ na środowisko i oczywiście szansa zaoszczędzenia pieniędzy. Chcę znaleźć firmę, która zrobi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19379 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 104

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >