kolorowy sufit?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

30 lipca 2015, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny efekt z użyciem tych paneli 3d i to rozwiązanie uważam za zdecydowanie lepsze niż w przypadku fototapety czy zwykłych płytek. Do takiego zestawienia obowiązkowo należy takze dodać designerskie meble,które w rozsądnej cenie znajdziecie na www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2015, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jak najbardziej polecam tylko białe sufity. Kolorowe pomniejszą pomieszczenie i wydaje mi się że skupią niepotrzebnie uwagę, bo chyba że masz powyżej 4 m wys pomieszczenie :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2015, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolorowym sufitom mówię: tak:) kiedyś na suficie puściłem przedłużenie dekoracji ze ścian i każdy, kto wchodził do pokoju, chwalil.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo fajny pomysł. Może to się ciekawie prezentować.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mowie napinanym sufitom tak :) mam zrobiony od niedawna firma z Warszawy robila www.sufitywarszawa.pl :) warto bylo :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również odradzałbym malowanie sufitu w kolorach innych niż biel. Zmniejszy to optycznie pomieszczenie albo- co gorsze- będzie negatywnie wpływało na samopoczucie przy dłuższym pobycie w pokoju. Od siebie dodam tylko, że rozwiązanie, które zastosowałem u siebie w domu (w kuchni, ale nie tylko), to podwieszany sufit, a na jego brzegach dodatkowe miejsce na listwy led. Wygląda to mniej więcej tak, tylko że białe: http://www.modernhome.pl/data/include/cms/gzyms.jpg

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 17:34
Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi również nie podoba się pomysł. Ale wszystko zależy od tego, w jakim stylu masz urządzony dom. Może Tobie akurat będzie pasowało do wystroju.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2015, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolorowy sufit to lekka nuta ekstrawagancji. Moim zdaniem taki np. popielaty zamiast białego, moze urozamicić wnętrze. tylko trzeba dobrze pomalować, najelpeij wałkiem z teleskopową rączką.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 17:35
Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

fajny pomysł :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tam jestem za białym sufitem, kolorowy przytłacza pokój.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 322

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >