kostka i specyfikacje

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

12 lipca 2015, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawe czuczek jaką kostkę wybrałeś, bo nie napisałeś nic konkretnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2015, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W Bruk Becie powiedzieli mi, że do małego ruchu samochodowego, tj podjazd do garażu, niewielki parking czy droga wewnętrzna to kostka powinna mieć grubość 6 cm przynajmniej. Poza tym zadbanie o jakość podbudowy też się przyda, a po położeniu konieczna jest impregnacja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2015, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ottenjeden chodzi Ci o nano i h-plus. Czy coś nowego już wypuścili?? Czy też w ogóle o coś innego Ci chodzi niż technologie wykonania?? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2015, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi właśnie o nano i hplus, bo są to technologie które bardzo pomagają w utrzymaniu kostki w dobrym stanie, łatwiej jest je czyścić, nie ulegają erozji itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2015, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Przynajmniej w jakimś stopniu byłoby widać różnicę między kostką pokrytą nano, a taką zwykłą bez żadnych dodatków. Przynajmniej na początku, bo później to może być już różnie w zależności jak intensywnie ktoś użytkuje, albo czy jest ułożona na nasłonecznionej stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2015, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, ale teraz już pozbruk udostępnił nano i można to normalnie kupić i ewentualnie poprawić jak będzie potrzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2015, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

I to w calkiem dobrej cenie. Nano mam zamiar pokryć jakoś w następnym tygodniu, bo słyszałem, że pogoda ma być jeszcze bardzo dobra. Bo kostka jest już trochę zmęczona po lecie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2015, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ottenjeden napisał: Tak, ale teraz już pozbruk udostępnił nano i można to
normalnie kupić i ewentualnie poprawić jak będzie
potrzeba.


Dokładnie to samo co Hydrostop w Bruk-Becie. Jak macie wątpliwości to polecam brać w miarę możliwości kostkę z Hydrostopem, ja sobie sprawdzałem na razie tylko w symulowanych zabrudzeniach i działa bardzo dobrze.

BB ma w ofercie wiele kostek, na pewno znajdziecie coś dla siebie. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2015, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

co znaczy symulowane zabrudzenia, brudziłeś kostkę specjalnie i sprawdzałeś jak działa ten produkt?? :o Hm,wydaję się to całkiem niezłym rozwiązaniem, to nano do użycia/odnowienia kiedy się potrzebuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2015, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No nono raczej nie do odnowienia, a zabezpieczenia przed zabrudzeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie ogrodka? Liczba postów: 401 Grupa: Ogrodzenia... No to może jakiś piękny mur Amsterdam bądź ogrodzenie Karo które też pozwoli Ci się fajnie odciąć od natrętnych sąsiadów którzy też lubią zaglądać na czyjeś pod...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 133 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >