kuchnia otwarta czy zamknięta?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

18 marca 2014, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie to meble? :) Ja osobiście za BRW nie przepadam, ale z chęcią się dowiem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2014, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ojj.. ja na pewno nie zamawiałabym gotowych mebli i to z tak oklepanych sklepów ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2014, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Gotowe meble też są dobrej jakości, nie zawsze trzeba zamawiać specjalnie u firm. Ale sieciówki nigdy nie oferowały dobrej jakości, z resztą to po cenach widać

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o ceny to też nie zawsze są takie niskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2014, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda. Są też takie sklepy, które oprócz niskiej jakości oferują wysokie ceny :) Jeśli ludzie są niezorientowani to dają się nabrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2014, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Otwarta kuchnia w dzisiejszych czasach sprawdza się bardzo dobrze. Polecam przestudiowanie paru projektów i dopasowanie czegoś do swojego wnętrza :
projektownia.pl/otwarta_kuchnia.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Izuchaa- no właśnie. Niestety cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2014, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się udało kupić bardzo dobrej jakości meble firmy BIK-MEBLE , cena była trochę wyższa niż w normalnym sklepie ale wolałem oszczędzić dłużej te 3 miesiące i mam pewność, że kupiłem solidne meble :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2014, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Mazerik napisał: Otwarta kuchnia w dzisiejszych czasach sprawdza się bardzo
dobrze. Polecam przestudiowanie paru projektów i
dopasowanie czegoś do swojego wnętrza :

projektownia.pl/otwarta_kuchnia.jpg


Owszem, sprawdza się, ale bywa problemowa ze względu na zapachy i hałasy

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2014, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia otwarta jest po części przydatna gdy mamy dzieci, bo możemy obserwować co robią, gdy musimy coś ugotować, z drugiej zaś strony to niebezpieczne gdy kręcą się koło gorących garów i gazówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy można kłaść płytki na farbie olejnej? Liczba postów: 5 Grupa: Porady i op... Tak, można, ale pod pewnymi warunkami. Farba olejna tworzy gładką i niechłonną powierzchnię, co może utrudnić przyczepność kleju do płytek. Dlatego należy odpow...
  • plamy od kleju na tapecie Liczba postów: 7 Grupa: Porady i op... Cześć! Białe plamy na tapecie mogą być wynikiem nieodpowiedniego kleju lub jego nadmiaru, który nie został dobrze rozprowadzony i wyschnięty. Klej Bestylan, któ...
  • co na prezent ?? Liczba postów: 393 Grupa: Porady i op... Sprawdzcie sobie stronę https://www.musicaudio.pl/keyboardy/ , na której znajdziecie internetowy sklep muzyczny Music Audio, w którego ofercie znajdziecie najró...
  • Wycieraczki samochodowe - jakie? Liczba postów: 60 Grupa: Porady i op... Użytkownik andrzej89 napisał: Akurat jeżeli chodzi o wycieraczki samochodowe to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na producenta Dipp, który przygotował wer...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 51 Grupa: Porady i op... Folmi zajmuje się produkcją opakowań foliowych. Bogata oferta worków ogrodniczych, na opał, a także taśm, rękawów, półrękawów i przekładek foliowych pozwala dob...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19379 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >