kuchnia otwarta czy zamknięta?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

2 czerwca 2014, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

O dzięki- właśnie o taką pomoc mi chodziło.
Jakie szafki i szuflady są najfajniejsze?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2014, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Do kuchni świetnie sprawdzają się szuflady tandembox. Możesz pomyśleć o takich z cichym domykiem, dzięki czemu nie będziesz trzaskać. W górnych szafkach podoba mi się system Aventos.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2014, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten cichy domyk to na 100% chcę mieć we wszystkich szafkach. To chyba teraz jest podstawa. A Aventos to co to jest?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2014, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Aventos to taki system w górnych szafkach. Tu masz: http://ikuchnie.pl/2014/05/podnosniki-do-frontow-blum-avento s/ Przejrzyj sobie tego bloga, fajne rzeczy tam mają.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2014, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem kuchnia musi byc zamknieta. Musi byc okno i drzwi. My nawet ostatnio długo poszukiwaliśmy drzwi odpowiednich do kuchni i staneło na Platinum Design. Pełne zadowolenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2014, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od wielu lat mam otwartą kuchnię na salon i uważam że jest to dobre rozwiązanie,fajnie się prezentuje,wystarczy tylko dobrać odpowiednie kolory plus zainwestować okap i nie bezie mowy o wilgoci.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 00:59

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem takie drzwi to tylko wygoda - więc nie zastanawiaj się - ja ze względu na gabaryty moich meblido jadalni tez zrobiłam przesuwne drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2014, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam niestety otwartą kuchnie, tak jak bardoz taką chciałam teraz tak bardzo żałuje. Plus chociaż taki że ładna jest, bo meble robiłam na zamówienie u http://www.siemieniako.pl/galeria/bia-y-po-ys k i coś takiego mi zrobili.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2014, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

też mam małą kuchnię, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Zrobiłam jasne wnętrze, bo optycznie biel powiększa, do tego mam neonowe akcesoria( w sklepie Dajar w zakładce Ambition są rewelacyjne rzeczy tak więc polecam).

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Otwarta kuchnia też ma moim zdaniem wiele plusów,nie wmawiajmy sobie że jest to coś złego czego za wszelką cenę powinniśmy unikać bo moim zdaniem wręcz przeciwnie. To tylko kwestia naszego pomysłu dotyczącego aranżacji i ustawienia.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy można kłaść płytki na farbie olejnej? Liczba postów: 5 Grupa: Porady i op... Tak, można, ale pod pewnymi warunkami. Farba olejna tworzy gładką i niechłonną powierzchnię, co może utrudnić przyczepność kleju do płytek. Dlatego należy odpow...
  • plamy od kleju na tapecie Liczba postów: 7 Grupa: Porady i op... Cześć! Białe plamy na tapecie mogą być wynikiem nieodpowiedniego kleju lub jego nadmiaru, który nie został dobrze rozprowadzony i wyschnięty. Klej Bestylan, któ...
  • co na prezent ?? Liczba postów: 393 Grupa: Porady i op... Sprawdzcie sobie stronę https://www.musicaudio.pl/keyboardy/ , na której znajdziecie internetowy sklep muzyczny Music Audio, w którego ofercie znajdziecie najró...
  • Wycieraczki samochodowe - jakie? Liczba postów: 60 Grupa: Porady i op... Użytkownik andrzej89 napisał: Akurat jeżeli chodzi o wycieraczki samochodowe to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na producenta Dipp, który przygotował wer...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 51 Grupa: Porady i op... Folmi zajmuje się produkcją opakowań foliowych. Bogata oferta worków ogrodniczych, na opał, a także taśm, rękawów, półrękawów i przekładek foliowych pozwala dob...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19378 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >