kuchnia w zabudowie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 maja 2009, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
co sądzicie o całej kuchni w zabudowie? mówię tu o lodówce, zmywarce do naczyń, kuchni z płytą gazową do zabudowy. jak to wygląda od strony technicznej i praktycznej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi znajomi tak mają i twierdzą, że to nie do końca dobre rozwiązanie. Ładnie wygląda ale nie jest praktyczne. Największy problem jest wtedy gdy coś się popsuje bo trzeba wszystko demolować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2010, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia w zabudowie to fantastyczne rozwiązanie. Wszystkie urządzenia tworzą wtedy pewnego rodzaju całość. Owszem trzeba brać pod uwagę ewentualne demontaże jeśli dojdzie do jakiejś awarii.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2010, 23:58

Zgadzam sie: good 0 bad

super sprawa kuchnia w zabudowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2010, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kuchnię w zabudowię i już nie zamieniłabym jej na żadną inną, w życiu nie spotkałam się z czymś bardziej praktyczniejszym w kuchni, a po drugie taka kuchnia zabudowana to zaoszczędzenie miejsca i z łatwością przchodzi nam odnalezienie wszystkiego oraz zagospodarowanie tym całym sprzętem kuchennym, blacik jest tez bardzo praktyczny, no po prostu cód miód i orzeszki :) A co do demontazu to firma która mi montowała kuchnię w zabudowię zrobiłapewne elementy gdzie przy jakiejkolwiek awarii sprzętu wyjmię się to bez problemu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2010, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

syn sobie takie zrobił. trochę to drogo wyszło, bo ma dużą kuchnię, ale efekt mi się wydaje o wiele lepszy, niż stawianie osobnych elementów. Jedyne co nie zrobił, to zabudowana mikrofala. Jest ona mało wydajna, przez wzgląd na fakt, że nie ma wentylacji górą - grillowanie odpada.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2011, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Doktorku, wystarczyło sobie kupić np. taki piekarnik z funkcją grilla, a mikrofalówkę też by można było zabudować. Katerino, kuchnia w zabudowie to niesamowita oszczędność miejsca. Kiedy wszystkie sprzęty ładnie poupychasz, masz mnóstwo miejsca na szafki. To się szczególnie sprawdza w małych kuchniach! A w dużych? W dużych bardzo ładnie wygląda :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2013, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zabudowa wygląda najokazalej. Jeśli chodzi o praktykę to ja nie widzę problemu. Ważne jest by do zabudowy kupić dobrą lodówkę i kuchenkę, by inie psuły się, bo jednak niszczenie zabudowy jest problematyczne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2013, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No a jak to jest z montażem takich urządzeń w zabudowie? Czy ktoś mi to montuje czy sama muszę?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2013, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ha, dobre pytanie. Ja akurat totalnie się na tym nie znam, to mi montowała ta sama firma, która projektowała meble do zabudowy. Jednak myślę, że jak ktoś ma choć trochę pojęcia na temat składania i montowania mebli to powinien sobie dać radę

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • wanna czy prysznic Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... Odnośnie baterii wannowych w modnym wydaniu to warto sprawdzić https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienko we-wannowe gdzie znajdziecie sporo wariantów zarówno chro...
  • Magazyn Liczba postów: 862 Grupa: Wykańczamy... Wybór betonowych klocków systemowych w magazynach to inwestycja w przyszłość. Warto zerknąć na ich ofertę - http://adz-system.pl/ Ich modułowa konstrukcja umoż...
  • pokój dziecka Liczba postów: 23 Grupa: Wykańczamy... A co powiecie na taki https://babystuff.pl/pl/menu/baldachimy- 290.html baldachim do pokoju dla dziecka? Bo chcę zamówić dla mojej córki, widziałem że znajoma te...
  • Meble biurowe i art. biurowe - zakup Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Co do mebli biurowych to tam fajnie sprawdzi się Hoker z opraciem bo znajoma u siebie ma i chwaliła. Industrialne meble są teraz też modne, są w wielu miejscach...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 290 Grupa: Wykańczamy... chciałabym pomóc, moze dopytam znajomych, jeśli jest ktoś w potrzebie, posiadam dużo kontaktów, ktoś coś?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >