magazyn

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

13 lutego 2015, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Konstrukcje stalowe tez wykonuje bardzo dobra firma ze Szczecina - http://www.hst2.pl/ , maja dobry sprzęt i z tego co słyszałem to bardoz szybkie terminy realizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2015, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z magazynami rolniczymi? Czy taka sama firma, która robi konstrukcje stalowe może wykonać na przykład silos rolniczy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2015, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że sprzęt do stawiania jest podobny – bo magazyny i silosy to konstrukcje stalowe. Raczej pytałbym wykonawcy o doświadczenie. Taki silos to przecież specjalistyczna konstrukcja jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Na przykład firma www.buttimer.pl takie magazyny zbożowe stawia. Silos to trochę inna konstrukcja jest. Jednak magazyn to magazyn, a silos to silos. Oba mogą być połączone w jedną całość, np. przenośnikiem taśmowym. W mojej miejscowości takie są konstrukcje właśnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2015, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

w magazynie warto mieć profesjonalne urządzenia do ważenia załadunku na samochodach ciężarowych. Takie urządzenia kupisz w firmie http://www.preciamolen.com.pl/. Oni mają dużo wag przemysłowych potrzebnych do różnej branży.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2015, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko można w takim magazynie połączyć. Co do wag, to nie wiem, jak dokładnie są one w zbożowi wykorzystywane. To właśnie na to pytanie mógłby projektant odpowiadać w zasadzie, chociażby np. z buttimera.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2015, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego, jak cała instalacja jest wykorzystywana i do czego ma służyć. Widziałem kiedyś, jak stawiano takie silosy rolnicze – fajna robota i robi wrażenie. Silosy są dość wysokimi konstrukcjami, więc żeby to postawić trzeba się napocić trochę.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedna firma ograniczy koszty budowy na pewno - pytenie - czy jedna firma da radę i ogarnie temat. Do całkowitego kosztu jeszcze trzeba doliczyć ogrzewanie i inne instalacje przecież.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2015, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Do magazynów, takich normalnych bardziej to warto też zamówić opakowania plastikowe. Bardzo dobrze się sprawdzają na magazynie, gdzie zawsze jest sporo rzeczy do przechowywania. W Igopaku takie opakowania mogą wam zrobić na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2015, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Moze cos stad się nada http://www.zblewski.pl/ ? Wiem,ze mój kuzyn duzo tam kupowal jak organizowal swoj magazyn, ale no to zależy co komu jest potrzebne - wiadomo ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • meble na wymiar Liczba postów: 203 Grupa: Firmy budow... Podrzucam link do tego poradnika https://ilekosztujedom.pl/jak-wybrac-sza fe-na-zamowienie/ . Inwestując w szafę na wymiar, wybierasz produkt wykonany z wysokiej...
  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 113 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Zakup okleiniarki Liczba postów: 4 Grupa: Firmy budow... For a first serious edge bander, consider brands like Biesse or Homag. The Biesse Rover series is well-regarded for its reliability and ease of use. Look for mo...
  • Miód Wielokwiatowy Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jeszcze dzisiaj mojemu kumplowi powiem o miód wielokwiatowy . Kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.
  • Łóżka metalowe Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jeszcze dzisiaj mojemu znajomemu powiem o łóżka metalowe . To jest naprawdę bardzo dobra oferta dla wielu osób.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 76

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >