meble na wymiar Warszawa

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

30 września 2024, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, szukam firmy w Warszawie, która zajmuje się robieniem mebli na zamówienie. Mam niestandardowe wymiary w mieszkaniu i nie mogę znaleźć nic gotowego. Ktoś coś poleci?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2024, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na wymiar zawsze będą trochę droższe, ale za tym też idzie jakość użytych materiałów i samego wykonania. Patrzyłaś i rozmawiałaś może z https://www.luviomeble.pl/? Stawiają przede wszystkim na innowacyjne rozwiązanie, dopasowane do oczekiwań klienta, pomagając stworzyć mu funkcjonalną i praktyczną przestrzeń. A właśnie, mają swoją pracownię projektową, więc tym lepiej dla Ciebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rolnictwo Liczba postów: 106 Grupa: Domy szereg... A czy ktoś z was może posiada u siebie kojce grupowe dla loch od firmy Wesstron? Tak pytam, ponieważ sama teraz nastawiłam się nad prowadzenie ho...
  • Wybór szkoły nauki jazdy Liczba postów: 5 Grupa: Domy szereg... Dowiedz się, ile godzin praktycznej jazdy oferujemy w ramach kursu. Ważne jest, aby szkoła zapewniała wystarczającą liczbę zajęć praktycznych, które pomogą Ci z...
  • Budowa dachu Liczba postów: 3 Grupa: Domy szereg... Ciekawa informacja. Dzięki. Polecam dobre lokale do wynajmu w Łodzi.
  • jaki dom Liczba postów: 3 Grupa: Domy szereg... Rzeczywiście, stworzenie wymarzonego domu to duże wyzwanie, które wymaga wielu zasobów i ciężkiej pracy. Jednak efekty końcowe mogą być niezwykle satysfakcjonuj...
  • Budowa domu Liczba postów: 179 Grupa: Domy szereg...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19358 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >