mieszkanie w pod miastem

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

24 maja 2016, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, chciałby mzakupić mieszkanie inwestycyjne pod warszawą, na przykład w radzyminie, ale nie znam kompletnie rynku więc nie wiem komu zaufać i z kim podpisać umowę. będe wdzieczna za każdą pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Weźcie sobie zajrzyjcie na [url]mieszkania żyrardów to zobaczycie jak powinny cenowo i jakościowo wygldądać fajne mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Weźcie sobie zajrzyjcie na mieszkania żyrardów to zobaczycie jak powinny cenowo i jakościowo wygldądać fajne mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę mieszkanie bliżej centrum ponieważ lepiej jest z dojazdem. Planuję skorzystać z oferty mieszkania dla młodych w Warszawie http://ncinvestment.pl/inwestycje sprzedaż już ruszyła tylko czekam na decyzję banku dotyczącą kredytu. Co sądzicie o tym osiedlu?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2017, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

wg mnie dużo lepiej kupowac od dewelopera niż z wolnego rynku od niewiadomo kogo. Aktualnie na celowniku mam nowe mieszkania w Wawrze na osiedlu Miasteczko Wawer, przede wszystkim dlatego ta okolica bo są duże mieszkania z widokiem na las a tego mi najbardziej brakuje na co dzien w miescie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2017, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w Radzyminie to może warto rzucić okiem na to, co mają w sprzedaży na osiedlu pod nazwą Akacjowa Aleja? Może coś się znajdzie takiego, co spełni wymagania pod względem lokalizacji i kosztów.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To czy lepiej mieszkać w centrum czy pod miastem, zależy już od nas oraz innych czynników które mają na to wpływ. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie co dokładnie w naszym przypadku będzie miało sens, przyniesie większą korzyść oraz gdzie czujemy się lepiej.


Hexar.Nieruchomości.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2018, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj istnieje wiele firm, które pomóc mogą w znalezieniu mieszkania, czy to pod miastem, czy zdecydowanie bliżej centrum. Sam miałem styczność z wrocławską firmą Verso, której wsparcie okazało się niezastąpione.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2019, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również zdecydowałem się na wyprowadzkę pod miasto. Szukałem czegoś pod Szczecinem i trafiłem na ofertę dewelopera https://www.grazdeweloper.pl/ Jego inwestycje są solidne i mają całkiem niezłe ceny. Jeżeli też poszukujecie czegoś w okolicach Szczecina to polecam wam zgłosić się do tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2019, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy w grę wchodzą okolice jakiegoś innego większego miasta? Ciekawie zlokalizowane są przede wszystkim nieruchomości oferowane przez różnego rodzaju biura i agencje. Mieszkania na sprzedaż Trzebinia mogą się jak dla mnie okazać strzałem w dziesiątkę. ;)

Ten post był edytowany przez Herbert dnia: 19 sierpnia 2019, 09:53
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Warszawie - gdzie ? Liczba postów: 44 Grupa: Nieruchomoś... Ja ostatnio wracając do domu zauważyłam, że powstaje nowe osiedle, zapisałam sobie nazwę, bo akurat znajomi szukają mieszkania do zakupu. Podrzuce Ci link https...
  • kupno mieszkania Liczba postów: 820 Grupa: Nieruchomoś... W moim odczuciu, Osiedle Aleksandria to propozycja dla tych, którzy chcą żyć w komfortowych warunkach i cenią sobie dobrą lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowa...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 181 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • Janpul Liczba postów: 3823 Grupa: Nieruchomoś... Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na Jan...
  • Mieszkania w Warszawie Liczba postów: 39 Grupa: Nieruchomoś... Podpisywaliście kiedyś cesję umowy deweloperskiej? Ja ostatnio zdecydowałem się na zakup nieruchomości od dewelopera. Bardzo pomocny okazał się dla mnie artykuł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 149

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >