mieszkanie w pod miastem

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

10 grudnia 2023, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że fajnym rozwiązaniem jest mieszkanie z zarządcą nieruchomości. Taki zarządca zajmie się wszelkimi formalnościami, co jest sporym ułatwieniem dla właściciela nieruchomości. Najlepiej stawiać na doświadczonych zarządców a do takich należy Per Modum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2023, 01:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy teraz jest dobry moment na zakup nieruchomości pod miastem, czy w ogóle jakiejkolwiek nieruchomości. Ceny są obecnie wystrzelone w kosmos. Najgorsze, że nie widać perspektywy na obniżki. Chyba że skończą się pieniądze na kredyt i wtedy ceny się trochę ruszą w dół. Ale też pewnie nie za dużo. Ważne, żeby przy zakupie szczególnie uważać na stan techniczny. Coraz łatwiej trafić na bubla. Dlatego najlepiej przed zakupem zlecić wykonanie ekspertyzy budowlanej dr. inż. Przemysławowi Stawiarskiemu - https://stawiarski.com.pl/ - który dokładnie zweryfikuje stan techniczny i formalności związane z mieszkaniem. Dzięki temu łatwiej będzie Wam podjąć decyzję zakupową.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2024, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie zdecydowałem się na elastyczne okładziny ścienne. Kiepski, drogi i niepraktyczny materiał. Nie dla mnie

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2024, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego nie warto aranżować, opierając się na tanich materiałach. To się nigdy nie opłaca. Na przykład nie opłacają się elastyczne okładziny ścienne

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2024, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu komercyjnego, https://www.mieszkania.inter-bud.pl oferuje różne opcje w Krakowie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2024, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas remontu zdecydowałem się na płytki klinkierowe King Klinker i to był strzał w dziesiątkę. Ich szeroki wybór wzorów i kolorów pozwolił mi stworzyć niepowtarzalną aranżację. Każde pomieszczenie wygląda teraz stylowo i jest łatwe w utrzymaniu

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2024, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

100% sprawdzony i trafiony materiał. Do zastosowania zarówno w domu, jak również w mieszkaniu czy w lokalu usługowym. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Warszawie - gdzie ? Liczba postów: 44 Grupa: Nieruchomoś... Ja ostatnio wracając do domu zauważyłam, że powstaje nowe osiedle, zapisałam sobie nazwę, bo akurat znajomi szukają mieszkania do zakupu. Podrzuce Ci link https...
  • kupno mieszkania Liczba postów: 820 Grupa: Nieruchomoś... W moim odczuciu, Osiedle Aleksandria to propozycja dla tych, którzy chcą żyć w komfortowych warunkach i cenią sobie dobrą lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowa...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 181 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • Janpul Liczba postów: 3823 Grupa: Nieruchomoś... Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na Jan...
  • Mieszkania w Warszawie Liczba postów: 39 Grupa: Nieruchomoś... Podpisywaliście kiedyś cesję umowy deweloperskiej? Ja ostatnio zdecydowałem się na zakup nieruchomości od dewelopera. Bardzo pomocny okazał się dla mnie artykuł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >