podłoga + ogrzewanie = ?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

20 września 2011, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

dlatego z całego serducha polecam Wam zamieszkać we własnym domu...jak przez pewien okres mieszkaliśmy w bloku, to mi wystarczy...kupiliśmy okna do wymiany, jak był na to bum, wybraliśmy takie, które były trochę inne od tych w całym bloku, ale dlatego, ze my mieszkalismy na parterze bez balkonu, wyższe piętra miały balkony...aferę zrobili, że złe okna, nie zgadzające się z konstrukcją!!! kupiliśmy jej bo w tamtym czasie na takie nas bylo stac, byly tańsze i tyle, jakbym wiedzial, ze tyle latania bedzie, to bym sobie darowal...okna, na zlosc spoldzielni, wstawilem, bez ich pozwolen zadnych...po roku sprawe roztrzygną sąd, który przyznał rację mi;)...dołączę link z rysunkiem, bo ciężko mi opisać słowami na czym polegała różnica;D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2011, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten post był edytowany przez Vincent_Vega dnia: 20 września 2011, 12:38
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2011, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www12.speedyshare.com/files/30396496/download/Ok na.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz są jakieś granice co nie ?? W takim przypadku mogłeś nawet sb zamurować te okna jeżeli masz takie życzenie spółdzielnia nic do tego nie może mieć :D

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

o no to na prawdę miałeś przechlapane, okna mają ten sam rozmiar, tylko zamiast dwóch to jedną ramę w środku...poza tym Vin. gratuluję talentu plastycznego:D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

co nie zmienia faktu, ze naprawde ciezko jest samemu robic jakies powazniejsze zmiany remontowo-budowlane jak sie mieszka w bloku, bo wracajac do ogrzewania podlogowego jest to wrecz strata czasu. okna zmienic tez ciezko, wiem bo w wakacje z takim problemem moja przyjaciolka sie zmagala, musiala uzyskac zgode od admnistracji budynku na dany model okien! paranoja jakas. takze ja polecam nie kombinowac ani z oknami ani z ogrzewaniem :) grzejniki tez moga byc cudne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak Vin. ma talent ;P :D

Ale no kurde mieszkanie w bloku ma na dobra sprawę same minusy czy moze są jakieś plusy ?? ??

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2011, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Plus to, że w sumie nie robisz nic po za mieszkaniem odnośnie dworu.. chyba jedyne ..

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2011, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

nie zaczaiłem tego plusa:P

[quote=Anna.D1980]co nie zmienia faktu, ze naprawde ciezko jest samemu robic
jakies powazniejsze zmiany remontowo-budowlane jak sie
mieszka w bloku, bo wracajac do ogrzewania podlogowego jest
to wrecz strata czasu. okna zmienic tez ciezko, wiem bo w
wakacje z takim problemem moja przyjaciolka sie zmagala,
musiala uzyskac zgode od admnistracji budynku na dany model
okien! paranoja jakas. takze ja polecam nie kombinowac ani z
oknami ani z ogrzewaniem :) grzejniki tez moga byc cudne :)

no na pewno o wiele cudniejsze niż podłogówka:P Taki żart:)A tak poważnie to grzejniki mogą być nawet wręcz ozdobą, a nie tylko koniecznością.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2011, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

no tym bardziej ze teraz robia takie grzejniki cudne, ze to jest sama przyjemnosc a nie koniecznosc, a nie traca przy tym na swojej zasadniczej funkcji czyli grzaniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 92

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >