podłoga + ogrzewanie = ?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

29 września 2011, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm sens zawsze jest tak? Tylko pytanie tym bardziej bezsensowne rzeczy robisz tym masz więcej kasy :D kasy nie mamy [nie wiem jak wy :P mowie za siebie] to skupiamy się na konkretach, jak już to było poruszone z ogrzewaniem na podczerwień jak ktoś ma kasę ok ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2011, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Vincent_Vega napisał: dzięki Kasia, ale na prawdę nie ma najmniejszego sensu w
montowaniu podłogówki i grzejników;)

No nie dońca tak jest, mój brat ma w łazience podłogówkę i grzejnik, bo jedno rozwiązanie nie nie dogrzałoby zimą pomieszczenia. Czasami muszą być dwa rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2017, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewana podłoga to naprawdę bardzo ciekawe rozwiązanie, które sam na wiosnę zamierzam wprowadzić do swojego domu. Planujemy wspólnie z żoną wymianę podłogi także jest okazja do tego, by takie ogrzewanie zamontować. Nasłuchaliśmy się u znajomych o zaletach takiego rozwiązania i mamy zamiar skorzystać z opcji, którą oferuje www.tec.com.pl czyli nowoczesna technologię ogrzewania podczerwienią.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zrobić podłogowke ale to najlepiej będzie zrobić przed wykańczaniem budynku ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, najlepsza z możliwych opcji zapewniających optymalny komfort termiczny oraz będąca zarazem ekonomiczna to ogrzewanie podłogowe. Sam montaż nie jest czymś skomplikowanym.

eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że tak! Ogrzewanie podłogowe to świetne rozwiązanie, tymbardziej jeśli postawi się na odpowiednią podłogę. Panele, które kupiłem od http://www.eurofloors.pl/ doskonale spełniły swoją rolę i skomponowały się z ogrzewaniem podłogowym. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2018, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozważam od jakiegoś czasu jaki rodzaj ogrzewania podłogowego wybrać. Najwięcej konkretów do porównania znalazłam w artykule: https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ogrzewanie- podlogowe/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2018, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to moja dziedzina, ponieważ kompletnie się na tym nie znam...

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zacznijmy od ustalenia tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel i dopiero wtedy pomożemy, doradzimy. Generalnie tak jak mowa powyżej- ogrzewanie podłogowe to znakomita opcja i zapewni nam komfort termiczny.

www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie podłogowe to obecnie najnowocześniejsze a do tego najciekawsze rozwiązanie jeśli chodzi o typ ogrzewania. Z pomocą http://www.twmtermo.pl udało mi się zrealizować plan o jego posiadaniu. Postawiłem na rozwiązanie zawierające kable grzejne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >