problemy z cerą

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10

28 lipca 2024, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie problemem sa przebarwienia. Kolezanka poleciła mi peeling z bielendy z linii Advanced Therapy , uzywam tego z retinolem Progresywnego peelingu do twarzy terapia stymulujaca. Sprawdza sie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2024, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mnie pytacie, Eveline 6 Ceramides to idealny wybór na zimowe miesiące. Krem intensywnie nawilża i chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, co jest nieocenione podczas mrozów. Co sądzicie o tej kwestii?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2024, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto korzystać z usług fachowców, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami i akcesoriami do pielęgnacji ciała, to polecam Wam sprawdzić stronę https://focusonbeauty.pl , gdzie znajdziecie ofertę sklepu Focus on Beauty.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie jest Wasze hobby? Liczba postów: 318 Grupa: Trudne tema... Muzyka zawsze była dla mnie ważną częścią życia, a kilka lat temu postanowiłem zainwestować w coś, co jeszcze bardziej pogłębi moje doznania muzyczne – kupiłem....
  • Jak spędzasz swój wolny czas? Liczba postów: 147 Grupa: Trudne tema... Nie mam określonej rutyny, żeby regularnie czymś wypełniać swój wolny czas. Czasem przychodzą do mnie znajomi. Czasami przychodzę odwiedzić przyjaciół. Czasami...
  • Wypadanie włosów Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... This is an amazing and informative article that covers so much ground. gorilla tag
  • Jak zainwestować pieniądze? Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Mam kilku przyjaciół. Mieszkają teraz w Austrii. A teraz planują przenieść się do Norwegii, bliżej fiordów. Szukają wiosek, w których cywilizacja jest normalnie...
  • mieszkania deweloperskie katowice Liczba postów: 17 Grupa: Trudne tema... Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości? fotele uszaki kolorowe

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19384 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >