projektant wnetrz warto?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

18 marca 2014, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

I za darmo przyjeżdżają, wykonują wymiary i konsultują z nami kwestie wyboru. Jeśli zamawiamy aranżację w firmie również dostarczającej meble to nawet projekt jest za darmo. Także nie widzę sensu w projektantach online

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik green6 napisał: I za darmo przyjeżdżają, wykonują wymiary i konsultują
z nami kwestie wyboru. Jeśli zamawiamy aranżację w firmie
również dostarczającej meble to nawet projekt jest za
darmo. Także nie widzę sensu w projektantach online


A ja widzę sens i to ogromny- BARDZO DOBRA CENA
Wierz mi, sprawdzałam sobie ceny projektantów z biur w mieście i różnica była OGROMNA
Szczerze- to nie było by mnie stać na ich usługi
i oczywiście- w jednym biurze zaproponowali mi wstępną wizytę projektanta w domu za darmo ale co z tego jak ostateczna cena projektu powalała
Tak że trzeba się zastanowić porządnie nad każdą propozycją bo za te ich "gratisy" co proponują to można zapłacić potem dwu albo trzykrotnie
a to co piszecie że coś można źle zmierzyć? co za problem? Ja dostałam szczegółowe i jasne wytyczne od DHD jak dokonać pomiarów, tu sie nie ma czego bać wg mnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2014, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wystroju wnętrz osobiście polecam tę firmę:
http://www.dekea.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2014, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, ja współpracowałem z firmą Premiere Design i zdecydowanie polecam. Zarówno firmę jako taką, jak i skorzystanie z usług projektanta. Zupełnie inaczej przebiega takie urządzanie mieszkania czy domu. Wiem, bo poprzednie mieszkanie urządzaliśmy samodzielnie i odbiło się to echem bardzo na naszej codzienności - codzienne latanie po sklepach, korki, kolejki, kłótnie o kolory, faktury i meble. Projektant/architekt wnętrz bardzo ułatwia sprawę :) Zwłaszcza osobom zabieganym.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2014, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że warto. Jak będziesz szukał to przejrzyj sobie stronę www.solidnyarchitekt.pl Architekt Lenartowicz to chyba najbardziej profesjonalny Architekt jakiego znam. Nie wiem jak on to robi, że potrafi zrobić takie cudo jak Dwupoziomowy Apartament (Bemowo) albo projekt wnętrza ogromnej Rezydencji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2014, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem ostatnio również zastanawialiśmy się czy brać projektanta wnętrze.Zdecydowaliśmy się na www.decoreart.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni teraz mamy nasze wymarzone mieszkanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2014, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze warto. Bo samemu nie wymyślisz wszystkiego. Nie poprowadzisz inwestycji.
Polecam moją architekt architekt@ilonasobiech.pl a strona to www.ilonasobiech.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2014, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że to indywidualna decyzja każdego z nas,nie mniej jednak większą satysfakcję daje urządzenie mieszkania wg własnego stylu i gustu,jeżeli mamy na to czas to gorąco zachęcam.


www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2014, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

My chcielismy miec z mężem unikatowe wnętrze w naszym nowym domu, dlatego wspierała nas przy projektowaniu http://www.ewaromanow.pl/ dzieki czemu mamy dom wspaniale urządzony i świetnie sie w nim czujemy!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2014, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

pewnie, że warto, szczególnie zatrudnić firmę, która posiada fachowców, to postawa. No i jak się ma pieniądze oczywiście, to jasne, że warto. Przy okazji polecam też firmę w tym zakresie, a mianowicie Perfect Space - są tacy jak opisałam powyżej. jak chcecie więcej informacji to zapraszam na http://perfectspace.pl - to ich strona :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 313 Grupa: Porady i op... Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-slupsk /
  • Jak założyć firmę budowlaną? Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Prosze pamiętać także o bezpieczeństwie bhp, czyli odpowiedniej odzieży: https://www.hotelpergamin.pl/odziez-bhp- dobra-odziez-to-bezpieczenstwo/
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 133 Grupa: Porady i op... Użytkownik Gość: Natashukn59 napisał: Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0": captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i....
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 820 Grupa: Porady i op... Dokładnie. Każdy jest przeciez inny i ma inne preferencje jeśli chodzi o wybór materaca. Dla jednej osoby jakiś model będzie za miękki, a dla kogoś innego, będz...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 346

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >