projektant wnetrz warto?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

12 sierpnia 2014, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie też się wydaje, że warto :) Miałem przyjemność współpracować z Panią Projektant przy okazji remontu łazienki. W sklepie, w którym kupowałem kafle i meble łazienkowe (Ceramika Design we Wrocławiu), w zamian za zakupy za określoną kwotę, dostałem taką usługę w gratisie. Sam pewnie nigdy bym się nie zdecydował na coś takiego, ale teraz wiem, że warto. Nikt Ci nie zaaranżuje wnętrza tak funkcjonalnie jak projektant, no i dobiera wszystkie kolory i typu materiałów tak, żeby były ładnej i łatwe do utrzymania w czystości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2014, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ja wiem czy warto, warto chyba zainwestować w porządną ekipę remontową, to i fajnie zrobią i doradzą co wykonać, żeby wyszło ładnie. Ja korzystałam; http://www.zuw-walawski.pl/aktualnosci.php?wi d=1&news=1 i posżło gładko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2014, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę,że tak ważną sprawę,jak aranżacja mieszkania, warto powierzyć profesjonalistom,żeby mieć pewność,że wszystko przebiegnie sprawnie i bez niespodzianek. a najlepszy sposób na znalezienie fachowców,to polecenie przez kogoś znajomego. nam z żoną w ten sposób udało się trafić na biuro www.ampmdesign.pl przed rozpoczęciem współpracy wszystko sobie omówiliśmy i muszę przyznać,że sumiennie spełnili nasze oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2014, 23:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy warto, czy nie...ja uważam, że chyba warto, ale to też zależy od wnętrza. Jak małe, to fajnie, jak doradzi ktoś, da jakiś pomysł i podpowie co i jak rozwiazać, żeby było funkcjonalnie. Potem zakasać rękawy i w ramach oszczędności samemu robić :) Kupić ochronne odzieży w takich sklepach jak np., tem: http://www.sklep.intergo-bochnia.pl/pl/c/Ochr ona-rak/19 i do roboty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2014, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto,ale tylko w przypadku kiedy faktycznie nie mamy pomysłu na to jak urządzić swoje mieszkanie czy nie mamy po prostu czasu.. W wielu sytuacjach spokojnie poradzimy sobie sami lub chociażby z pomoc forum:)


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2014, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie masz pomysłu na swoje mieszkanie czy też dom to jak najbardziej warto skorzystać z usług profesjonalisty . Np ja tak miałem kolega polecił mi www.dobrystyl.net.pl/projektowanie-wnetrz.html przejrzałem ich projekty skontaktowałem się umówiłem szczegóły co mi się podoba co chce mniej więcej no i wyszło ekstra :D polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2014, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wiedzę i pomysły odnośnie aranżacji wnętrz warto czerpać z for i portali internetowych takich jak to,gdzie mamy wszystko podane oraz fachowe porady.

www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2014, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jest wiedzieć,ze często skorzystanie z usług projektanta o wiele bardziej opłaci nam się cenowo niż gdybyśmy z tego nie skorzystali.
Wielu projektantów ma wynegocjowane o wiele lepsze stawki z ekipami remontowymi, na poszczególne materiały. Dla mnie natomiast najważniejszy był czas ponieważ jestem właścicielem firmy i po prostu nie miałem czasu na pilnowanie remontu.
Skorzystałem z usług tego biura z Warszawy:
http://www.ekskluzywnewnetrze.pl/ ( w zasadzie wiem,że działają na terenie wielu miast).
Na stronie można przejrzeć ich portfolio i w zasadzie tylko tak ocenić czy ich mieszkania Wam się podobają. Ja akurat ze swojego jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2014, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie korzystasz z usług projektanta wnętrz to korzystasz chyba już w maksymalny sposób,jednak nie zawsze warto bo czasem dobry fachowiec będzie w stanie nam podpowiedzieć jak i co urządzić aby całość trzymała fason. ewentualnie porad możemy szukać na forum czytając różne posty i artykuły.



Pozdrawiam www.Mufka-Instalacje.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2014, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

i dodatkowo taki projektant pewnie nie zapije jak np sąsiad, któremu sie pochopnie poleciło np ładzenie kafli w łazience he he

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 313 Grupa: Porady i op... Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-slupsk /
  • Jak założyć firmę budowlaną? Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Prosze pamiętać także o bezpieczeństwie bhp, czyli odpowiedniej odzieży: https://www.hotelpergamin.pl/odziez-bhp- dobra-odziez-to-bezpieczenstwo/
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 133 Grupa: Porady i op... Użytkownik Gość: Natashukn59 napisał: Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0": captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i....
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 820 Grupa: Porady i op... Dokładnie. Każdy jest przeciez inny i ma inne preferencje jeśli chodzi o wybór materaca. Dla jednej osoby jakiś model będzie za miękki, a dla kogoś innego, będz...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >