projektant wnetrz warto?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

27 marca 2015, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kompletnie nie mamy wiedzy ani pomysłu, to taki ktoś się przyda, ale jeśli mamy jakąs smykałkę, to lepie oszczędzić pieniądze i wydać na urządzenie. Często fachowe porady potrafią dać sami wykonawcy - stolarze i ekipy remontowe. W moim przypadku tak było.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2015, 07:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jak piszesz- nie masz wiedzy ani kompletnie żadnego pomysłu na to jak urządzić swoje mieszkanie,to w takim przypadku skorzystanie z usług dobrego projektanta wnętrz faktycznie jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2015, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Z mężem długo nie mogliśmy dojść do porozumienia przy meblowaniu mieszkania po remoncie. Po kilku miesiącach niezdecydowania i rozgrzebanej kuchni, wynajęliśmy poleconą przez znajomych projektantkę z Gdyni, nazywa się Aneta Mątewska, prowadzi Solo Studio na Świętojańskiej. Na początku nie byłam przekonana, czy to będą dobrze wydane pieniądze, ale mąż się uparł, bo chciał w końcu przychodzić po pracy do czystego i wykończonego domu. Dziś mogę przyznać mu rację w 100%. Sama możliwość skonfrontowania naszych wyobrażeń z p.Anetą pozwoliła nam się porozumieć między sobą co do oczekiwań, no i też zrozumieć, że 52m2 w bloku z płyty, to nie pałac Carringtonów, i że trzeba pójść na kompromis tu i ówdzie. Efekt jest daleko zadowalający. A jesli chodzi o pieniądze, to nie jest najtańsza projektantka, ale warta każdej złotówki. Kilka tysięcy wydane za usługę, ale obliczyliśmy z mężęm, że jeszcze więcej zaoszczędziliśmy dzięki rabatom oferowanym przez dostawców, z którymi p.Aneta współpracuje, no i dzięki uniknięciu zakupu niepotrzebnych mebli, które mnie kusiły, a które nie sprawdziłyby się w naszym mieszkaniu. Jak się ma dobrego projektanta, to koszt projektu sam się zwróci.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2015, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej to zadzwonić do biura Dębski Projekt. Na ich stronie są dotychczas zrealizowane projekty do podejrzenia -www.debskiprojekt.pl. Można sobie mniej więcej zobaczyć na jaki efekt można liczyć. Ja z nimi współpracowałem przy okazji adaptacji starej kamienicy pod nowoczesny pub.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wziąłem pracownię z polecenia z forum i super się sprawdziła. Mamy takie rozwiązania, na które sami byśmy nie wpadli np płytki na podłodze w fornie plastrów miodu z nadukowanym wzorem, podświetlony onyx na suficie, piękne forniry na meblach, które wybieraliśmy wspólnie z Panią architekt. Dlatego mogę ich polecić i Wam :) Jest to firma z Warszawy Tissu http://www.tissu.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2015, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie też sprawdziła się pracownia MY IP polecona przez znajomego z pracy - ok, przyznam szczerze, że na początku sceptycznie podchodziłem do tematu, ale teraz widzę, że sam bym lepiej tego nie zrobił. teraz wiem, że oni rozpoczynają współpracę z moją siostrą przy jej budowie domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2015, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamierzam skorzystać z usługi projektanta wnętrz albo dopiero wtedy jak uzbieram wystarczającą kwotę na tego wymarzonego. Dom już jest w trakcie budowy, ale ja pomyślałam o tym by założyć dodatkowe konto, myślę nad konto smart bank i tam odkładać kasę specjalnie na tego projektanta. :))

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2015, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem warto poradzić się specjalisty i zobaczyć co nam zaproponuje,jakie rozwiązania i kolory do urządzenia mieszkania,jednak to ma być na zasadzie porady,opinii a nie własnego narzucania się,bo na pewno nie tędy droga. To do nas nalezy ostateczna decyzja związana z aranżacją wnętrza.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2015, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym się sugerować przy wyborze projektanta? Najlepiej przejrzyj portfolio i zdecyduj czy ten styl Ci odpowiada. Ja tak przejrzałam sporo stron w sieci i wybrałam ostatecznie http://moonoodesign.com/. Bardzo odpowiadają mi jasne wnętrza z jednym dominującym kolorem.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2015, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem portfolio jest ważne, ale też cennik jest ważny. Projektanci wnętrz czasami mają podpisane umowy z salonami meblowymi i lobbują przy wyborze wystroju za takimi meblami. Na to trzeba uważać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 313 Grupa: Porady i op... Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-slupsk /
  • Jak założyć firmę budowlaną? Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Prosze pamiętać także o bezpieczeństwie bhp, czyli odpowiedniej odzieży: https://www.hotelpergamin.pl/odziez-bhp- dobra-odziez-to-bezpieczenstwo/
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 133 Grupa: Porady i op... Użytkownik Gość: Natashukn59 napisał: Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0": captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i....
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 820 Grupa: Porady i op... Dokładnie. Każdy jest przeciez inny i ma inne preferencje jeśli chodzi o wybór materaca. Dla jednej osoby jakiś model będzie za miękki, a dla kogoś innego, będz...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >