ściany ze szkła

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

30 września 2014, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy szklanych ścianach na pewno przyda się dobry system monitoringu i alarmu,zawsze to większy komfort i bezpieczeństwo,zapraszamy na www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

jak chcecie w atrakcyjnej cenie kupić szkło czy przedmioty ze szkła, to mogę dać Wam dobry namiar http://www.jakszklo.pl/ zajmują się też obróbką szkła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2015, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to bezpieczne, ale drogie, bo musisz je robić z hartowanego, grubego szkła na specjalnych stelażach.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2015, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe rozwiązanie dla domu letniskowego dla odważnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2015, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy montażu szklanych ścian warto zwrócić uwagę na ekspozycję poszczególnych fasad budynku. Należy stosować się do zasady obowiązującej przy osadzaniu pomieszczeń w domku jednorodzinnym, czyli pomieszczenia użytkowane najczęściej za dnia powinny znajdować się od południowej strony - dłuższy czas korzystania z naturalnego światła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2015, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się zastanawiałem nad postawieniem takich ścian u mnie w domu, ale ostatecznie zrezygnowałem ze względu na cenę. Postawiłem na duże okna w całym domu. Efekt jest niesamowity!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2015, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pięknie to musi wyglądać. Również bardzo lubię jak w domu jest dużo światła. Jednak szklane ściany jakoś do mnie nie przemawiają. Jednak w domu musimy czuć się dobrze, a ja czuła bym się bardzo źle mając wrażenie, że wszyscy mnie widzą. No chyba, że dom miała bym gdzieś na odludziu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2015, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej jest możliwe zrobienie sobie takiej ściany, pięknie to wygląda;) Trzeba by się tylko zastanowić jak to zamocować i jak rozwiązać;) LinealSystem zajmuje się produkcją mocowań do szkła hartowanego, robią szklane fasady budynków, więc pewnie potrafiliby coś doradzić;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w salonie oszklone ściany, złożone z samych okien o dużej powierzchni, kosztowały mnie 10 tysięcy - więc wydatek nie mały. Widok jest cudny, naprawdę. W nocy wiadomo pasują rolety, żeby czuć się komfortowo. Ja dla większego poczucia bezpieczeństwa mam zamiar zamontować rolety zewnętrzne antywłamaniowe - a to też spory koszt. Jednak jeśli masz taki budżet to widok jest bezcenny. Robi wrażenie. Wszyscy znajomi mi odradzali, bo ucieka ciepło, bo duża powierzchnia do mycia. Ważne jest jednak, by zrobić coś co się podoba i nie słuchać innych. Mnie się efekt podoba, mycie nie sprawia nam żadnego problemu, mamy mieć ogrzewanie podłogowe, dom będzie solidnie ocieplony i do tego okna mają potrójną szybę, więc ciepło zostanie w środku:)

Ten post był edytowany przez wodi dnia: 16 września 2015, 14:15
Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie. Jakoś tego nie widzę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >