stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

13 marca 2015, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No na pewno :) Braas ma za dobrą dachówkę w bardzo przystępnych cenach, żeby zdażyło im się coś takiego, więc życzę aby jak najdłużej byli na rynku :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2015, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nom, ta stabilność jest ważna, bo inaczej to trudno gwarancja nie ma znaczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2015, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak. Mała firma oferuje długą gwarancje splajtuje i potem co robić ?? Byli i nagle nie ma. I znowu trzeba kolejne koszty ponosić niestety samemu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2015, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, dla tego trzeba dobrze wybrać firmę. Czyli te największe: Braas, Creaton lub Roben

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak :) W takim przypadku jeżeli stawiać to na pewniaka, bo jednak pokrycia dachowego nie zmienia się co kilka lat i nie kosztuje to wcale tak mało. A tak nie dość , że ma sie pewność co do jakości produktu to dodatkowo w Braas mamy gwarancję na 30 lat i w tym nawet ponoszą oni koszty prac dekarskich :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2015, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoja dachoweczke kupowalem tutaj www.bauder.pl musze powiedziec, ze ta ceramiczna jest idealna, jak ladnie wyglada. Wiem, ze będzie się to jeszcze wiązało z czasem jaki trzeba będzie poswiecic na konserwacje, ale trudno. Zachecam do kupna jak najbardziej

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2015, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja nie słyszałem za wiele o tej firmie, możesz ją trochę przybliżyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2015, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również za bardzo jej nie kojarzę. Poza tym jakoś ciężko mi się korzysta z tej strony, bo nie mogę znaleźć żadnych dachówek, więc nie wiem jaką dachówkę polecasz, bo nawet nie napisałeś dokładnie. Czy trzeba poświęcać dużo czasu na konserwację dachówki ceramicznej ? Nie wydaje mi się, to nie jest blacha, że trzeba malować co dekade i właśnie zabezpieczać przed korozją :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładna dachówka to nie wszystko, ważny jest także dobór odpowiednich akcesoriów dachowych jak śniegołapy, wiatrownice, okna połaciowe etc. Nie chodzi tylko o wygląd ale funkcjonalność i bezpieczenstwo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Z dachówką jest dużo mniej roboty. Na przykład Braas zabezpiecza od porastania już na etapie produkcji, więc sami nie musimy się w to bawić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Roofing repair contractors specialize in diagnosing and fixing issues with residential and commercial roofs. Their services include repairing leaks, replacing d...
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 89

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >