stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20

17 czerwca 2020, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii akurat w zakresie dachu to jestem zdecydowanie za wyborem producenta Braas, który moim zdaniem zaskakuje zarówno wysoką jakością wykonania, przystępnymi cenami i ogromnym wyborem dachówek ceramicznych, cementowych, a także blachodachówek (Decra i Quadro) wraz z akcesoriami dachowymi oraz skutecznym systemem hydroizolacji Icopal - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2021, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówiąc tutaj o trwałym i jednocześnie pięknym pokryciu dachowym to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który moim zdaniem jest najlepszym miejscem do doboru dachówki, blachodachówki oraz pozostałych akcesoriów dachowych w tym również systemów hydroizolacyjnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2021, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozglądając się za dobrej jakości rozwiązaniami hydroizolacyjnymi zarówno dla swojego dachu i fundamentów to zwróć uwagę na Icopal u których będziecie mogli znaleźć takie rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil® SBS które cechują się najwyższym standardem wykonania i wieloletnią imienną gwarancją jakości. Dlatego też mieliśmy pewność że z taką pomocą nasz budynek będzie odpowiednio chroniony.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2021, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali konkretnej pomocy w zakresie wyboru skutecznego systemu hydroizolacji dla swoich dachów to warto również zwrócić uwagę na markę Icopal, u którego znajdziecie najwyższej jakości systemy do zabezpieczenia fundamentów oraz dachów, które jednocześnie objęte są wieloletnią gwarancją czego nie może zagwarantować konkurencja.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >