stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

17 września 2014, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik antek_kubek napisał: Z nowości w ceramice jest dachówka Koramic Orea.
Koramic ogólnie ma dobre produkty. U nas z konieczności jest taka www.veldach.com.pl/dachowki_show.php?ofertaID =65. A mało kto robi dachówki, żeby nimi pokryć 150-letni dom bez czepiania się konserwatora.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2014, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

w temacie dachówki stylizowanej na oldschool to ostatnio trafiłem na coś takiego - http://www.ebmpolska.pl/produkty/produkty/pozostale-dachowki /42.html

ciekawe jak w wersji domowej by to wyglądało

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2014, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

CREATON swietna firma, a dach bedzie wygladal iscie barokowo jak wieza koscielna na zdjeciu :D bedzie sugerowalo, ze starczy na wieki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ciekawe dachówki ma Creaton, mogę potwierdzić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2014, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ale sam przyznasz ta koscielna jest mistrzowska, mnie by ona pasowala do wielkich domow utrzymanych w stylu palacowym ;) albo takim czysto Brytyjskim, takze CREATON ma dachowki oprocz tego, ze dobre i wytrzymale to i do roznych stylow architektonicznych pasuja :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2014, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

bogata oferta firmy Creaton, to trzeba przyznać ;) Można wszystko obejrzeć na stronie www firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2014, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie dachówki creatona można dopasować to każdego stylu i to mnie przekonało do tej marki, że robię tak jak mi się podoba a nie dostosowuję się do materiału

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2014, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

tak to jest epickie, że tak można zwłaszcza, że daje to możliwość obejrzenia wszystkich możliwych typów dachów na szkieletach domu, co jest bezcenne :) fajnie jeszcze jakby był symulator nakładania na dachów na różne typy domów na stronie CREATONA :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2014, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

sorry mickowy69, ale nie zrozumiałam twojego ostatniego wywodu :) przepraszam ale pisz jaśniej i ze zrozumieniem? ten symulator czego ma dotyczyć? i jak ma wyglądać?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy ile chcesz wydać kasy. Już tutaj w paru miejscach pisałem na forum, to i tutaj dorzucę swoje trzy grosze - w Warszawie dorwałem dachówkę tzw. staroklasztorną i jestem nią zachwycony. Cena troszkę wyższa od blachodachówki, a jest naturalna i trwała. Parę ładnych lat mija i nic się nie dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Roofing repair contractors specialize in diagnosing and fixing issues with residential and commercial roofs. Their services include repairing leaks, replacing d...
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >