stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

2 stycznia 2015, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się, że może Ci chodzić o Creaton Titania, ładna, głęboka czerń, wiem, ponieważ sama zastanawiam się nad wymianą blachy na właśnie taką dachówkę:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2015, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego zawsze musi być dachówka ceramiczna :) Ja na przykład wybrałem dachówkę betonową i nie żaułuję :) bo wcale nie odstają jakością od ceramiki, wykonywane są w bardzo dobrych technologiach: CISAR, Protegon ( w Braas), składają się z 3 warstw: uszlachetniającej, wygładzającej i nośnej. Mają szlachetny i intesywny kolor. A co najistotniejsze są w niższych cenach :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2015, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę bardzo mocno polecic tzw zielone dachy, które nie dosc, ze sa bardzo dobre to jeszcze zyja w zgodzie z natura, zajrzyj na strome www.bauder.pl albo zadzwon do nich i skonsultuj sprawe

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2015, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

na nowoczesny dom odpowiedni bedzie zielony dach jak z http://www.greenflor.pl/. Sam zamierzam taki zrobic u siebie. Szawier ma juz od jakis 2 dwoch lat i mowi ze jest super

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2015, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Porek456 napisał: Dlaczego zawsze musi być dachówka ceramiczna :) Ja na
przykład wybrałem dachówkę betonową i nie żaułuję :)
bo wcale nie odstają jakością od ceramiki, wykonywane są
w bardzo dobrych technologiach: CISAR, Protegon ( w Braas),
składają się z 3 warstw: uszlachetniającej,
wygładzającej i nośnej. Mają szlachetny i intesywny
kolor. A co najistotniejsze są w niższych cenach :)


a tutaj się zgodzę, też nie wiem dlaczego aż takie jest parcie na ceramiczną, skoro cementowa nie odbiega wcale jakością

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2015, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się, i ja sam wybieram ceramiczną, ponieważ proces obróbki termicznej glinki (materiału na dachówkę) jest inny niż przy betonie :) dlatego dla mnie ceramika jest takim szlachetnym wyborem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2015, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ceramiczna pomimo upływu lat nadal jest najbardziej pożądana, nie wiem jak tam z jej jakością, ale skoro tak jest to musi być jakiś powód:)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceramiczna taka dobra? Muszę się poważnie porozgladać, bo chyba teraz jest najlepszy moment na zakup takiej dachówki? Już mam ekipę (http://www.abud-dach.eu/) ugadaną na wiosne na zmianę dachu, a materiały chciałem kupić już teraz, żeby wyszło trochę taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2015, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co się zorientowałem w dobrych bardzoc cenach można dostać Creatona, który jest intratny cenowo oraz jakościowo naprawdę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2015, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

trweor też właśnie tak chce zrobić, bo na polecaną ekipę czekam już ponad rok, a upatrzoną mam właśnie titanie Creatona i teraz nie wiem czy kupować czy jeszcze trochę poszukać opinii

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >