stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

10 września 2014, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatecznie wybrałem blacho dachówkę , okazała się świetnym materiałem na pokrycie dachu a w dodatku znacznie tańszym niż pozostałe. Zastawiałem się jedynie nad kolorem, aby ładnie pasowała do reszty i wybrałem http://fincostal.com.pl/akord/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2014, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi sie ze z braasa bys byl bardziej zadowolony, ale nie moj dom

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2014, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No kto co woli ^^ ja też bym postawił na dachówkę betonową albo ceramiczną bo ta blacha jakoś do mnie nie przemawia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

wiadomo sa gusta i gusciki, moim faworytem jednak jest ta firma

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No jak i moim. Według mnie braas ma najlepszej dachówki jakościowo jak i pod względem wyglądu, robią one na prawdę dobre wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2014, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka dachówka wam się najbardziej podoba (wizualnie)?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2014, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie Tegalit Protegon jest faworytem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2014, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim faworytem zaś Creaton, nowoczesna dachówka na nowoczesny dach

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2014, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

dachowka ceramiczna jak najbardziej ok- sam mam u siebie taka firmy meyer-holsen. Pokrycia dachowe warszawa dachlux http://www.dachlux.pl/ maja atrakcyjne ceny tych dachowek, no i nie bez znaczenia jest tez gwarancja na 50 lat!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2014, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

moje doświadczenia z dachówkami Creaton pozwala polecić serię dachówek TITANIA tej firmy - super odcienie kolorów. Warto sprawdzić! Tutaj link, jeśli ktoś chętny: http://www.ebmpolska.pl/produkty/produkty/dac howka-holenderka-plaska/2.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Roofing repair contractors specialize in diagnosing and fixing issues with residential and commercial roofs. Their services include repairing leaks, replacing d...
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >