stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

17 września 2014, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik antek_kubek napisał: Z nowości w ceramice jest dachówka Koramic Orea.
Koramic ogólnie ma dobre produkty. U nas z konieczności jest taka www.veldach.com.pl/dachowki_show.php?ofertaID =65. A mało kto robi dachówki, żeby nimi pokryć 150-letni dom bez czepiania się konserwatora.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2014, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

w temacie dachówki stylizowanej na oldschool to ostatnio trafiłem na coś takiego - http://www.ebmpolska.pl/produkty/produkty/pozostale-dachowki /42.html

ciekawe jak w wersji domowej by to wyglądało

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2014, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

CREATON swietna firma, a dach bedzie wygladal iscie barokowo jak wieza koscielna na zdjeciu :D bedzie sugerowalo, ze starczy na wieki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ciekawe dachówki ma Creaton, mogę potwierdzić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2014, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ale sam przyznasz ta koscielna jest mistrzowska, mnie by ona pasowala do wielkich domow utrzymanych w stylu palacowym ;) albo takim czysto Brytyjskim, takze CREATON ma dachowki oprocz tego, ze dobre i wytrzymale to i do roznych stylow architektonicznych pasuja :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2014, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

bogata oferta firmy Creaton, to trzeba przyznać ;) Można wszystko obejrzeć na stronie www firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2014, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie dachówki creatona można dopasować to każdego stylu i to mnie przekonało do tej marki, że robię tak jak mi się podoba a nie dostosowuję się do materiału

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2014, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

tak to jest epickie, że tak można zwłaszcza, że daje to możliwość obejrzenia wszystkich możliwych typów dachów na szkieletach domu, co jest bezcenne :) fajnie jeszcze jakby był symulator nakładania na dachów na różne typy domów na stronie CREATONA :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2014, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

sorry mickowy69, ale nie zrozumiałam twojego ostatniego wywodu :) przepraszam ale pisz jaśniej i ze zrozumieniem? ten symulator czego ma dotyczyć? i jak ma wyglądać?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy ile chcesz wydać kasy. Już tutaj w paru miejscach pisałem na forum, to i tutaj dorzucę swoje trzy grosze - w Warszawie dorwałem dachówkę tzw. staroklasztorną i jestem nią zachwycony. Cena troszkę wyższa od blachodachówki, a jest naturalna i trwała. Parę ładnych lat mija i nic się nie dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 26 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >