umywalka z podświetlanym strumieniem wody

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

20 września 2010, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

powiem szczerze, że fajnie to wygląda, na ile wytrzymuje i się podoba to nie wiem, bo nie używam (jeszcze :) ) tego. Chodzi mi o to, po jakim czasie może się popsuć lub znudzić kolor :)
Widziałam gdzieś same takie wkłady do baterii, może więc lepiej kupić zwykły kran (i umywalkę), a taki bajerek zamontować jako element dodatkowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2010, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

myśle że jeżeli kolor będzie komponował z wystrojem łazienki to taki bajer doda jej uroku i orginalności

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2010, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Watersquare nie przeszedł sita żony.
Nie odważyłem się zaproponować podświetlaną, ale ktos młody, kto dobrze by 'zagrał' światłem w łazience, lustrami i jakimiś odważnymi dodatkami mógłby stworzyć coś imponującego...

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2010, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Popatrzcie na ceny takich baterii podświetlanych, skoro trzeba wydać kilka tysięcy złotych to chyba gwarancja się należy i to solidna:)

Np. Watersquare około 4000 zł
http://www.twojabateria.pl/baterie-lazienkowe/eurorama-artde sign-watersquare-light-bateria-umywalkowa-wysoka

albo z innej beczki Franke prawie 3000 zł
http://agd-rtv.net/index.php?cPath=29_31&sort=1a&filter_id=1 9

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2010, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Co tam cena, jak szaleć ze świetlistym strumieniem to szaleć i z ceną:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2010, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe jak się sprawa zakończyła? Będzie podświetlany strumień.

Ja w przypadku takiego "bajeru" inwestowałabym w coś solidnego. Nie zawsze nas stać na tanie rzeczy!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2010, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest dobre stwierdzenie "Nie zawsze nas stać na tanie rzeczy" też jestem zdania że lepiej zainwestować w coś droższego a na dłużej niż kupić tanie i po tygodniu następne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2010, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Choć na dobrą sprawę to ta bateria jest bardzo ładna bez podświetlania, surowy geometryczny kształt, wygląda na solidną...
http://madix.com.pl/baterie_lazienkowe-1/bateria_umywalkowa- 638p

@kinga20 - jak masz watpliwości to rezygnuj z podświetlania i kup bez tylko ją dobrze oświetl
':lol:'

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2010, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie zdecydowałaby sie na taki bajerek. Wole zainwestować w lepszą baterie, czy umywalkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2010, 01:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnie dlatego w razie wątpliwości co do podświetlenia, warto kupić zwykły watersquare...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >