umywalka z podświetlanym strumieniem wody

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

30 listopada 2010, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam pojęcia jak jest z praktycznością takiej umywalki, ale z pewnością zwraca na siebie uwagę estetyką. Można godzinami siedzieć w łazience i puszczać wodę w kanalizacje, patrząc na wodospad w zlewie :) Do momentu jak przyjdzie rachunek :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2010, 00:36

Zgadzam sie: good 0 bad

podświetlenie na pewno jest diodowe, ładnie to wygląda, ale mimo wszystko troche zalatuje kiczem



Nieruchomosci Bielsko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2011, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się podoba. Ale jak ktoś woli bardziej klasyczne rozwiązania, to powinien
dobrać gustowne baterie do stylowej umywalki, np.
http://www.budnet.pl/Jaka_baterie_lazienkowa_wybrac_Lazienka _we_wloskim_stylu,Baterie_lazienkowe,100305-czytaj.html

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2011, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o tego typu dekoracje to ostatnio wykopałem podświetlane słuchawki prysznicowe. Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2011, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zastosować nakładkę na zwykły kran, np:świecąca woda.
Niewiele kosztuje, zatem niewielka strata jak się nie spodoba. A spróbować warto jak się lubi bajery.

Dom i wnętrze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2011, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt - podświetlane słuchawki prysznicowe też robią niezłe wrażenie. Prysznic nabiera nowego wymiaru.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2011, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba. Tylko prysznic należy brać po ciemku, żeby nie popsuć efektu. jaka to oszczędność prądu:P
Kiedyś widziałam podświetlane wanny, ale nie zrobiły na mnie takie wrażenia
Jeszcze znalazłam wersję z wodospadem, bateria prysznicowa: i do umywalki:

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2011, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dawno tu nie zaglądałam i widzę, że dyskusja się rozwija. I bardzo dobrze, bo dzięki temu łazienka wygląda coraz bardziej efektownie. Swoją drogą, jak śledzę trendy to widzę niezły rozrzut: Z jednej strony dawne klimaty retro, z drugiej - technika, futurystyczne kształty, podświetlany strumień. Super

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dostałam na urodziny podświetlaną słuchawkę do prysznica i muszę przyznać, że dobry z tego bajer :) Robi klimat, od roku nic się nią nie stało ani nie zepsuło. Z drugiej strony sama nigdy bym się na taką nie zdecydowała, takie trochę niekonwencjonalne widzimisię jeśli chodzi o gadżety :)


www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2013, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie spotkałam się z takim rozwiązaniem - możesz pokazać jakiś wzór?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >