umywalka z podświetlanym strumieniem wody

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

1 lipca 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać,że jest naprawdę bardzo fajny i ciekawy,chyba każdy z nas chciałby mieć coś takiego w swojej łazience. Strumień niebieskiej lub czerwonej wody robi ogromne wrażenie.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2015, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie to wygląda, mnie się podoba, chociaż nie do każdej łazienki będzie to pasować;) trzeba by pomyśleć nad jakąś fajną aranżacją;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2015, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny bajer, ale ja jestem raczej praktyczna więc mnie średnio przekonuje. Pewnie najlepiej prezentuje się w nowoczesnych i słabo oświetlonych wnętrzach, a dla mnie łazienka musi być przede wszystkim jasna. Kwestia gustu, cóż poradzić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2015, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapewne na jakiś czas masz gwarancję

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2015, 00:36

Zgadzam sie: good 0 bad

to bardzo ciekawe rozwiązanie i efektowne. Jeśli można coś takiego zrobić to czemu nie. Ja mam klastyczną umywalkę w łazience od http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ bo i cała lazienka jest w takim stylu wiec podświetlenie chyba srednio by pasowało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Podświetlany strumień wody np na niebiesko- będzie pasował w każdej łazience,bez względu na styl w jakim jest ona urządzona. To tylko i wyłącznie dodatek,nie trzeba przywiązywać do niego aż tak wielkiej wagi,ma się prezentować efektownie i spełnia swoją rolę.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2015, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście jestem zakochana w umywalkach kamiennych. Tutaj http://kolonialnystyl.pl/15-umywalki-kamienne można takie kupić. Po pierwsze świetnie wyglądają, po drugie są trwałe i solidnie wykonane. Są piękną ozdobą każdej łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2016, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze nie spotkałem się z czymś takim ale myślę, że będzie to wyglądać efektownie. Ja stawiałbym raczej na klasykę, ale jeśli lubisz nietypowe rozwiązania to dlaczego nie? Wszystko zależy od Twoich granic :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt,wystarczy wybrać tylko dobrą i funkcjonalną umywalkę,a do tego zamontować diodę led w określonym kolorze który podpowiada Ci wyobraźnia:) Jeżeli będziemy mogli w czymś pomóc,to zapraszamy na www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

umywalka to podstawa. W sklepie REA są super, naprawdę szeroki wybór. Od a do z

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >