unikaj F. H. SUSKA, Śrem koło Poznania

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

19 sierpnia 2008, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

sprzedają okna i drzwi między innymi Urzędowskiego, stolarka na bardzo wysokim poziomie jednak montaż czysta amartoszczyzna !!!
Musiał przyjechać serwisant Urzędowskiego aby wyregulować nam drzwi, bo w Śremie powiedzieli że są krzywe i muszą być całe wymienione.
Z oknami to samo, dużo gadają i a kompletnie sie nie znają. Bramę do garażu też nam montowali Krispola 1,5 roku temu do tej pory nie chodzi jak powinna,, zwalają to na to że garaż nie jest wytynkowany ,,,,
Ręce opadają

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2008, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe, kiedy w Polsce klient i jego pieniądze będą szanowane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2008, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

słyszałam o tej firmie , również niezbyt przyjemne rzeczy

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2009, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

przykre doświadczenia le niestety tak często bywa sprzedaje drzwi od wielu lat i zawsze tłumaczę klientom żeby korzystali z autoryzowanego montażu. Porta dla ludzi którzy chcą montować ich drzwi organizuje odpowiednie szkolenia tak samo diealer ma takie ekipy kupując w tego typu firmach mniej ryzykujemy że trafimy na partacza. to tak jak znajmy mi mówił jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego montazyści powinny się specjalizować w swoich konkretnych branżach a nie odwalać całościową fuszerkę, na szczęście coraz więcej jest takich firm powli idąć w ślad za innymi nawet CAL czy temu podobni wprowadzają szkolenia dla mnotazystów po co oferma jadena z druga ma niszczyć opinie na temat dobrego towaru i marnować pieniądze klienta.

życzę braku takich przezyć.

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2012, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

nic się nie zmieniło. Firma nadal robi amatorszczyznę. Osadzenie drzwi graniczy z cudem,Obróbka fatalna. Pozostawiają po sobie wielki bałagan .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2012, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna Urzędowskiego na moją wiedzę zamontowali poprawnie nie mam czego się czepiać.
Montowali rolety zewnętrzne nie trafiony za duże pieniądze zakup.
2 razy zerwane sznurki, rozlec-ona szpulka.
Następna bardzo lek ko opuszcza,a zwinąć to trzeba siły.
Szef obiecał że Krzysiu jak będzie w pobliżu to zobaczy,nadal niesprawna.
Liczy się kasa,a później to się męcz.
Szefie nie tędy droga WSTYD!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2012, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie staję w obronie tego punktu sprzedaży ani nie podpiszę się pod krytyką, ponieważ nie znam firmy. Sam pracuję w handlu i zauważam częsty brak rozsądku i zrozumienia po stronie klienta, który zapomina, że i on ma pewne powinności. Jak choćby przygotowanie otworów pod montaże drzwi, okien i bram (o ile nie jest ustalone inaczej), dostosowanie się do wytycznych producenta w kwestii konserwacji, zaniechanie prób napraw i ulepszeń (klient zawsze wie lepiej) we własnym zakresie, uwzględnienie tego że żaden sprzęt nie jest wieczny i wymaga umiejętnej konserwacji. Tak to czasem wygląda jakby klient sam nie szanował własnych pieniędzy. Na tyle często klienci bywają pomysłowi lub też stwierdzają, że coś raz zamontowane działać będzie wiecznie, że sami dostarczają argumentów do odrzucania ewentualnych reklamacji. Poza tym zgodzę się z jednym z przedmówców - warto skorzystać z autoryzowanego montażysty. Oszczędności na montażu po prostu nie opłacają się. Klient ma także inna broń - zawsze może pytać. Zanim dokona wyboru punktu sprzedaży, może popytać, pozbierać informacje, jak również zorientować się w specyfice produktu, który chce nabyć. Wszystko po to by nie wpakować się na "minę". A są na rynku niestety punkty nierzetelne. I psują opinię innym.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2012, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety ja również miło nie wspominam tejże firmy, a miałem z nią kontakt 2 lata temu. Wykonawstwo budzi wiele zastrzeżeń. Nie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2012, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

trudno znależć dobrą firmę

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 882 Grupa: Montujemy o... Jeżeli planujecie wymianę okien, warto odwiedzić stronę Domega. Mają spory wybór, a ekipa jest bardzo pomocna. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >