z czego warto postawić dom???

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

22 czerwca 2011, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

hmmm z Twojej wypowiedzi wynika, że Solbet jest mniejszy, a tak w gruncie rzeczy to w Polsce jest on większy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2011, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

zle zrozumiales moja wypowiedz, podalem wiekszych producentow, ostatnich o ktorych cos slyszalem a tych mniejszych jest tyle ze nie wiem czy dalej funkcjonuja, chyba ze lokalnie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2011, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się jednak wydaję że bloczki ytong są najlepsze na ściany zewnętrzne a jeśli chodzi o ścianki działowe to też bym postawił na materiał xelli tj. silkę. Tyle ile firm jest tyle jest opinii:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ale wy w ytongu piszecie tylko o ytongu i xeli wiec zrozumiale, natomiast Ci którzy nie sa zwiazani z zadnym producentem licza na porade innych uzytkwnikow ktorzy korzystali i maja jakies spostrzezenia nie wypisuja belkot marketingowy
tak wiec 'wasze' bloczki maja od jakiegos czasu zszargana opinie, wiec nikt na nie nie zwraca uwagi, bo to co dobre "solbet" nie wymaga takiej reklamy.
dziekuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

widze, ze sprzeczka tutaj powstaje. Obiektywnie mogę powiedzieć, że o mniejszych producentach nie slyszałem nic, na H+H zazwyczaj nikt nie narzeka bo i oczekiwania nie są wywindowane, na temat Ytonga slyszalem juz kilka skarg faktycznie, z kolei na Solbet jeszcze ja osobiscie nie slyszalem zeby ktos narzekał.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2011, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

bo h+h i solbet nigdy nie zalegaja na skladach w przeciwienstwie do tak tu promowanego y i innego ceramicznego badziewia

szczerze to wolalbym kupic zwykle silikaty niz przeplacac i miec kiepski produkt y...

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2011, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Po co te nerwy? Wiem, że takie reklamy są denerwujące, ale niektórzy tego nie rozumieją, myślą że Polacy są tak ciemni że się nie zorientują. Filip to mówisz, że solbet jest ok na budowę?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2011, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A w ogóle co to jest ten solbet ?? Czym to się rózni od innych materialow ??

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2011, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik bestyjon napisał: Po co te nerwy? Wiem, że takie reklamy są denerwujące,
ale niektórzy tego nie rozumieją, myślą że Polacy są
tak ciemni że się nie zorientują. Filip to mówisz, że
solbet jest ok na budowę?


kazdy chwali swoje, osobiscie wybral bym ten produkt, ale ilu ludzi tyle opinii
jak dla mnie polski producent z najwiekszym udzialem w rynku, nie wspominajac ze jak chcesz uzyc prefabrykowanych nadprozy to maja swoje (chemie budowlana również) a nie sciagaja jak to robi Ytong. male smaczki male niuanse ktore wplywaja na caloksztalt.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2011, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik gosiab napisał: A w ogóle co to jest ten solbet ?? Czym to się rózni od
innych materialow ??


BK polskiego roducenta rozniacy sie od konkurencji jakoscia, rozmiarami
a jak brac cos dodatkowego to silikaty tylko ze sa ciezsze w obrobce.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4959 Grupa: Stawiamy śc... Decydując się na zakup narzędzi i maszyn budowlanych, warto postawić na sprawdzonego dostawcę, jakim jest firma https://tarwis.pl/ . Ich oferta to nie tylko sz...
  • Farba antygrafitti do elewacji Liczba postów: 3 Grupa: Stawiamy śc... czy używaliście takiej https://farbyspecjalistyczne.pl/kategori a-produktu/beton-sciany-elewacje/antygra ffiti/ farby antygrafitti do elewacji budynku? Czy faktyc...
  • Beton architektoniczny Liczba postów: 30 Grupa: Stawiamy śc... Szanowni Państwo, Fasada wykonana z płytek klinkierowych z kolekcji Dream House lub Old Castle sprawi, że dom będzie wyglądał estetycznie, a ściany będą udekoro...
  • Jak sprawdzić gazobeton? Liczba postów: 4 Grupa: Stawiamy śc... Niestety aż tak ja się niestety na tych sprawach nie znam ale jestem zdania, że bardzo ważną kwestią jest to aby wiedzieć czy np. domy gotowe są akurat dla nas....
  • Fototapety i inne. Liczba postów: 1201 Grupa: Stawiamy śc... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz, to zdecydowani...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 91

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >