Informacje podstawowe:
- Przedmiot oferty: Lokal
- Typ oferty: sprzedam
- Cena: do uzgodnienia
- Cena za m²: do uzgodnienia
- Powierzchnia: 99.00 m²
- Województwo: małopolskie
- Miejscowość: Kraków
- Ulica / dzielnica: Centrum
- Rok budowy: 2006
- Ogrzewanie: własne dla budynku
- Nr oferty: 387095
Informacje dodatkowe:
Biuro ap7 ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal usługowy o powierzchni 99 m2 , znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku apartamentowo-usługowego z 2006 roku zlokalizowanego w centrum Krakowa w okolicach al. Słowackiego. Obecnie lokal jest wynajmowany jako gabinet kosmetyczny specjalizujący się w nowoczesnych technologiach medycyny estetycznej. W porozumieniu z obecnym najemcą możliwe jest przejęcie lokalu, jak również wynajęcie go pod nową działalność i zmianę dotychczasowej funkcji. Możliwe jest także wejście w spółkę z obecnym najemcą, bądź przejęcie leasingowanych urządzeń kosmetycznych.
Lokal posiada klimatyzację w zakresie gabinetów oraz wentylację mechaniczną. Lokal wykończony jest w wysokim standardzie z wysokiej jakości panelami i wykończeniami ściennymi oraz nowoczesnymi aluminiowymi oknami. W lokalu znajdują się niezbędne łącza teleinformatyczne, indywidualnie zaaranżowane oświetlenie oraz instalacja alarmowa. Toalety znajdują się w obrębie lokalu. Ciepła woda zapewniana jest przez boiler elektryczny znajdujący się w lokalu. Ogrzewanie centralne - własna kotłownia dla budynku.
CZYNSZ NAJMU: 850 Euro/m-c + VAT , przeliczane po średnim kursie sprzedaży (BNP Paribas Fortis) z ostatnich 2 miesięcy od daty wystawienia faktury.
Opłata eksploatacyjna: 1000 zł/m-c + VAT
Opłata za parkowanie 75 Euro/miejsce parkingowe + VAT
Opłaty za media: Energia elektryczna - wg zużycia (na podstawie refaktur; lokal opomiarowany indywidualnie). Zimna woda wraz z centralnym ogrzewaniem zawarte są w opłacie eksploatacyjnej.
Indeksacja: co roku, począwszy od 1 stycznia 2015 roku na zasadach określonych w Umowie Najmu.
SERDECZNIE POLECAMY!!!
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Informacje uzupełniające:
- Stan:wysoki standard
- Termin wydania:do uzgodnienia
- Usytuowanie:jednostronne
- Okna:aluminiowe
- Położenie:ruchliwa ulica
- Witryna wystawowa:duża
- Wejście:od ulicy
- Ilość wejśc:1
- Podłogi:panele
- Rodzaj lokalu:Jednopoziomowy
- Przeznaczenie lokalu:biurowy,handlowo-usługowy,handlowy,usługowy
Polecane ogłoszenia
-
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Ursynów, ----------------------------- Cena: 2600000 -
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Włochy Cena: 1200000 -
Dom - wynajmę
mazowieckie, Warszawa Bemowo Cena: 4500
Szukaj ogłoszeń
Inne ogłoszenia
-
Mieszkanie - sprzedam
małopolskie, Kraków, Dębniki Cena: 304000 -
Lokal - wynajmę
małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie Cena: do uzgodnienia -
Mieszkanie - wynajmę
małopolskie, Kraków, Podgórze Cena: 6990 -
Mieszkanie - wynajmę
małopolskie, Kraków, Stare Miasto Cena: 1999 -
Mieszkanie - sprzedam
małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie Cena: 360000