Informacje podstawowe:
- Przedmiot oferty: Mieszkanie
- Typ oferty: sprzedam
- Cena: 195000
- Cena za m²: 3611 11
- Powierzchnia: 54.00 m²
- Województwo: wielkopolskie
- Powiat: poznański
- Miejscowość: Luboń
- Liczba pokoi: 2
- Liczba pięter: 1
- Standard: 5
- Nr oferty: 55058
Informacje dodatkowe:
MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE, DOBRA CENA !
Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 mieszczące się na parterze zabytkowego jednopiętrowego domu wielorodzinnego zlokalizowanego w Luboniu.
Budynek znajduje się niedaleko pięknych terenów spacerowych nad Wartą, w bliskim sąsiedztwie jest także przedszkole, szkoły, sklepy oraz przystanek komunikacji miejskiej zapewniającej doskonałe połączenie z Poznaniem.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie, WSZYSTKIE instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna (w tym także armatura oraz sanitariaty), centralnego ogrzewania (w tym także kaloryfery) zostały wymienione. Mieszkanie jest czyste i odmalowane. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego, nadaje się od razu do zamieszkania.
W skład mieszkania wchodzą: mały korytarz połączony z kuchnią o powierzchni 9,5m2, salon o powierzchni 26m2, sypialnia o powierzchni 12,3m2 oraz łazienka ok. 5 m2 z oknem i wanną. Mieszkanie jest jasne i gustownie urządzone.
Wszystkie okna są nowe PCV. Wystawa okien na wschód (kuchnia, sypialnia, łazienka) oraz zachód (salon). Efektowne wnęki okien w kształcie łuku. Odnowione piękne dębowe drzwi prowadzące do wszystkich pomieszczeń.
Na podłogach w całym mieszkaniu nowe panele, ściany malowane farbami emulsyjnymi, w łazience na ścianach oraz na podłodze płytki, fragment ściany pokryty tapetą.
Ogrzewanie mieszkania gazowe, nowym własnym piecem dwufunkcyjnym.
Pozostałe media: prąd woda, ścieki rozliczane wg wskazań liczników, płatne do spółdzielni wraz z opłatami eksploatacyjnymi (ok. 300 zł).
W mieszkaniu mogą pozostać meble kuchenne. W mieszkaniu zamontowano ponadto alarm – anty napad, czujnik gazu oraz dymu.
Możliwość korzystania z piwnicy o pow. 16m2, pomieszczenia gospodarczego 8m2 i małego ogródka. Miejsca parkingowe z tyłu budynku.
Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Termin przekazania mieszkania: od zaraz.
W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy bardzo prosimy o kontakt.
Agent prowadzący ofertę:
Agnieszka Gałdyńska
Tel: 502-600-130
mail: agnieszka.galdynska@imperium-nieruchomosci.pl
gg: 43370142
skype: agnieszka.galdynska.imperium
Więcej podobnych ofert mogą państwo znaleźć na naszej stronie internetowej
www.imperium-nieruchomosci.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogdan Makowski (licencja nr: 7798). Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Informacje uzupełniające:
- Garaż:miejsce parkingowe
Polecane ogłoszenia
-
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Ursynów, ----------------------------- Cena: 2600000 -
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Włochy Cena: 1200000 -
Dom - wynajmę
mazowieckie, Warszawa Bemowo Cena: 4500
Szukaj ogłoszeń
Inne ogłoszenia
-
Mieszkanie - sprzedam
mazowieckie, Warszawa, Warchałowskiego Ursynów Cena: 304000 -
Mieszkanie - sprzedam
mazowieckie, Warszawa, Ateńska Praga-Południe Cena: 350000 -
Mieszkanie - sprzedam
mazowieckie, Warszawa, Skarbka z Gór Białołęka Cena: 364000 -
Mieszkanie - sprzedam
mazowieckie, Warszawa, Piaseczyńska Mokotów Cena: 387000 -
Mieszkanie - wynajmę
mazowieckie, Warszawa, Zwycięzców Praga-Południe Cena: 1700