Celem grupy jest dzielenie się pomysłami na aranżacje łazienek.
Dodaj zdjęcie
Dodaj film
Trendy budowlane w 2025 roku
Branża budowlana nieustannie się zmienia. Zmieniają się potrzeby mieszkańców, rozwijają się technologie, a świadomość ekologiczna i ekonomiczna inwestorów jest coraz większa. Rok 2025 przynosi ze sobą konkretne kierunki, które mogą zdominować rynek budowlany nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. W tym zestawieniu warto zwrócić uwagę na coraz śmielszą ekspansję domów prefabrykowanych, ale również na inne zjawiska, które zmieniają podejście do budowy i projektowania współczesnych domów.
Baumit Nivello 50 – nowa nowa generacja mas samopoziomujących
Każdy, kto realizuje nową inwestycję lub przeprowadza remont, wie, jak kluczowe jest odpowiednie przygotowanie podłoża pod posadzkę – to właśnie ten etap decyduje o trwałości, estetyce i komforcie użytkowania finalnej podłogi. Aby uzyskać bardzo wytrzymałą i idealnie równą powierzchnię przed ułożeniem warstwy wykończeniowej, warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania. Szukasz innowacyjnej masy samopoziomującej, która łączy doskonałe parametry techniczne, łatwość aplikacji i szerokie spektrum zastosowań? Baumit Nivello 50 to rozwiązanie idealne dla Ciebie.
XV Kongres Stolarki Polskiej w dniach 22-23 maja – rejestracja już otwarta!
Wystąpienia czołowych ekspertów, rozmowy o przyszłości branży i możliwość nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych – przed nami najnowsza edycja Kongresu Stolarki Polskiej, który w tym roku odbędzie się terminie 22-23 maja, w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Już teraz można zapisać się na wydarzenie.
Polska i świat w obliczu zmian klimatu: co mówią dane z 2024 roku?
Wszystko wskazuje na to, że styczeń 2025 roku będzie uznany za rekordowy pod względem temperatury w Polsce. Średnia temperatura niemal w całym kraju jest dodatnia, co powinno być rzadkością o tej porze roku. Największe odchylenie od normy odnotowano w Suwałkach, które dotychczas uznawane było za polski biegun zimna. Tam styczeń jest cieplejszy aż o 4,1 stopnia Celsjusza w porównaniu do średniej z lat 1991-2020. Zjawiska meteorologiczne w Polsce odzwierciedlają globalne trendy. 2024 rok był pierwszym rokiem kalendarzowym, w którym średnia temperatura przekroczyła o 1,5°C poziom sprzed epoki przemysłowej.
Aby przeglądać tę stronę, musisz się zalogować.
Społeczność budnet.pl ma już 19580 użytkowników
gości: 266